MENU

Знати в обличчя: знайомтесь – українофоби в школах, соціології й на державній службі. ВІДЕО

2509 0

Цей сюжет в інтернеті переглянула тільки тисяча людей. Це мало. Потрібно, щоб усі люди з мізками подивилися цей сюжет, поширили його, щоб учителів-українофобів і соціологів-україноненависників упізнавали на вулицях, щоб саме цим вони були відомі, щоб тільки питання про це їм ставили, щоб 78 школу обходили десятою дорогою всі, хто розуміє, чому в них український паспорт до моменту, поки там не змінять директора і не звільнять вчителів із "руского міра", які верещать на дітей під час уроків.

Прошу поширити, впізнати всіх героїв сюжету, знайти серед них своїх сусідів, поспілкуватися з ними на тему цього сюжету, одним словом – провести профілактичну роботу, щоб не довелося згодом тікати з Києва, коли всі ці люди візьмуть автомати і стрілятимуть у тих, хто говорить українською.

Подивіться на їх фізіономії. Бажання знищити всіх, хто піднімає тему української мови в Україні, та й Україну знищити – в них написано на обличчях. Ну, і ще дуже важливо: поширюючи цей сюжет, ви переконуєте власника, що цю тему можна розвивати на його телеканалі, бо вона збільшує аудиторію за рахунок освічених українців, які інших телеканалів дивитися просто не можуть, оскільки вони розраховані на шлунки з ніжками.

Олександр ІВАХНЮК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини