MENU

Огляд блогосфери від UAINFO. 20 квітня 2017

981 0

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 20 квітня

Навіщо прем'єрці Мей дострокові парламентські вибори у Великій Британії

Незважаючи на впевненість у перемозі на виборах, Мей уже зараз потрібно збільшити підтримку в парламенті. Це буде чергова політична перемога, яка дасть їй значно більше впевненості у своїх силах. Це означатиме, що курс партії, який було проголошено, підтримує не лише парламент, а й британці. І це для неї дуже серйозний політичний чинник. Під час референдуму британське суспільство розділилося навпіл, і результати були майже 50/50. Це, безумовно, несе певні загрози для Мей під час виборів, але наступні кроки показали, що так чи інакше британці з цим майже змирилися.

Чому Росія – крокодил 21 сторіччя

Олег Смаль, "Сльози Путіна вбивають"

"Крокодилячі сльози" – це й елемент цинічною пропаганди, і прояв комплексу, який Росія сама ж собі і створила. За час із 2014 року в російському публічному просторі сформувалося "колективне страждання" щодо українських територій. Усе це має такий вигляд, наче то Україна відбирає землі в Росії, а не навпаки. Це психологічний комплекс, комплекс мислення, коли в усьому винна Україна, країна, щодо якої сама ж Росія й учинила насильницькі дії. Виходить, що неважливо, яка історична істина. Неважливо, яка міжнародно-договірна база існує між тими чи іншими країнами. Можна зайти на чужу територію і "плакати", відбираючи ту ж територію.

Річ у собі: гонитва за невловимим середнім класом

Це ж так очевидно: середній клас демонструє економічну незалежність, він вирізняється соціальною стійкістю, його представники, яким притаманна раціональна поведінка, не купуються на обіцянки й голосують відповідно до своїх інтересів, а не симпатій. Крім того, вочевидь, вони активно споживають, тобто на них тримається ринок. А також платять податки. А також поважають закон. А також займаються громадською діяльністю й благодійністю. Як зворушливо, я зараз заплáчу! Уважне вивчення феномену переконує, що всю цю привабливу конструкцію складено від кінця, коли ти вписуєш у формулу значення, підганяючи їх під заздалегідь відомий результат.

Провідні постаті Української революції 1917-1921 років. ІНФОГРАФІКА

19 квітня, сто років тому, в Києві розпочав роботу Всеукраїнський національний конгрес – перший представницький форум українського руху. Конгрес став однією з переломних подій Української революції, оскільки підтримав гасла національно-територіальної автономії України та легітимізував Центральну Раду як всеукраїнський парламент. Український інститут національної пам'яті спільно з Міністерством інформаційної політики, Київською міською державною адміністрацією й обласними держадміністраціями підготували соціальну рекламу до 100-річчя Всеукраїнського конгресу, яку незабаром оприлюднять у містах України.

Знаний симулякр: час позбавлятися від рудиментів імперсько-совєцького минулого

Незрозуміла спільність із відсутнім набором критеріїв для її визначення – що може бути ліпшим для примітивних маніпуляцій! Використовувати пусте слово для неіснуючого поняття дуже люблять етатисти та популісти найрізноманітніших поглядів. Чорносотенці, імперці, соціалісти, комуністи, фашисти і мільйони інших "істів" радісно жонглюють цим словом, здобуваючи вражаючі результати. Щойно почуєте про будь-що народне – республіку, конституцію, владу, власність, знайте, тієї миті вас обдурюють, намагаються втелющити те, чого ви аж ніяк не потребуєте, або змусити робити те, що ви за жодних умов чинити не стали б.

Як судді забрали з бюджету 4 мільйони: каналізація, якої нема

За часів колишніх регоіналів у селищі Коцюбинському робили "реконструкцію" каналізації. Це при тому, що каналізації там не було й нема на балансі селища. Робили без тендерів: побили відрізок між двома фірмами – "Крайбуд" і "Глосар", щоб уникнути тендерної процедури. За договором роботи велися чотири дні, працювало кілька сотень людей. Фірми почекали майже три роки, доки колишні регіонали підуть із влади й після виборів 2015-го пішли до суду вимагати половину річного бюджету селища вже в нової влади.

До узбережжя Канади приплив гігантський айсберг. ФОТО, ВІДЕО

Спостерігати за айсбергами, що пливуть повз східне узбережжя Ньюфаундленда, вже стало традицією. Щороку десятки брил різної форми та розміру, що дрейфують, приваблюють тисячі туристів. Цього року "алеєю айсбергів" пройшло вже близько 600 крижаних брил, хоча торік за весь сезон – 687. Справжній фурор серед туристів справив величезний уламок льодовика, який приплив до узбережжя біля рибальського села Ферриленда.

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости