Геращенко: На окупованих територіях – брак достовірної інформації про Україну
Взяла участь у міжнародній конференції "Реінтеграція Донбасу в умовах гібридної війни", ініційованій Мінінфополітики. Відстоюю позицію, що ми маємо боротися за деокупацію, демілітарізацію та реінтеграцію окупованих територій, а не відмовлятися від них і людей , як це пропонують у своїх законах певні політичні сили.
Читайте також: Деокупція Донбасу: потрібні закони про амністію та колабораціонізм. Що вони мають передбачати
Важливим елементом реінтеграціі є встановлення миру, безпековий, гуманітарний компоненти та, звичайно, інформаційна політика. За моїми даними з певних джерел, яким я довіряю, на окупованих територіях лише 15% громадян вважають, що мають достатньо знань про справжню ситуацію в Україні. Інші говорять про брак інформації. Там не працюють українські ЗМІ, а люди вже три роки під російською окупацією й у полоні російськоі пропаганди. Тому маємо всіма способами боротися за уми громадян на окупованих територіях. Своє бачення цієі роботи представила на конференціі.
До речі, російська пропаганда розповсюджується щонайменше 40 мовами світу у 160 країнах, і це серйозний виклик не лише для України але й для країн-членів ЄС і країн G-7. Росія активно працює, зокрема через нафторублі, з різними радикальними правими й лівими рухами, втручається у вибори і референдуми, аби дискредитувати європейські цінності , спричинити внутрішні конфлікти всередині країн ЄС і інститутів.
Читайте також: Якими є медійні вподобання жителів Донеччини. ІНФОГРАФІКА
Добре, що ЄС і світ починають серйозніше ставитися до інформаційних загроз із боку РФ. Отже, маємо координувати наші зусилля у боротьбі з російською пропагандою з нашими партнерами з країн ЄС і G-7.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки