MENU

ЗНО для випускників університетів

1432 0

Мене дещо бентежить, що немає ніякого ЗНО (або чогось такого ж дієвого) перед випуском з університетів, а не тільки зі школи. Бо знаєте, як буває: людина в школі списує, п*здить, списує, п*здить, лиже дупу, ще трошки списує, дуже лиже дупу, приносить банку фарби і от в неї дуже класний випускний атестат, хоча на ЗНО звичайно все якось ху*вато і взагалі срака, бо в людини саме така срака оселилася і в голові в когнітивних районах. Але через те, що університетів у нас більше, ніж наркоманських притонів, а занижені вступні бали зі ЗНО дозволяють вступити навіть клінічному деб*лу (я навіть не гіперболізую), то через 2-3 місяці після школи майже будь-хто з мінімальним бажанням опиняється в університеті. Гаудеамус ігітур, ювенус дум сумус, йопта.

Але що важливо: по балам ЗНО хоч якось можна оцінити об'єктивні здібності школяра. Так, бувають виключення. Але для прогнозування краще все ж таки мати виключення, коли розумна людина провалила ЗНО, ніж мати правило, що з оцінок і балів взагалі тупо н*хуя не зрозуміло.

Читайте також: Каникулы 6 раз в году: когда дети скажут "Хочу в школу!"

Але що ми маємо: люди з ху*овими балами ЗНО все одно вступають в університети (от прочитав, що тільки завдяки 2017 року нас очікує 5800 нових докторів, що на ЗНО набрали бали менше 150, тобто докторів-недоумків), ці люди почнуть знову списувати, п*здіти, списувати, п*здіти, лизати дупу, списувати, вже дуже професійно лизати дупу, платити гроші за заліки, платити гроші за іспити, лизати дупу, списувати, списувати, списувати, потім якось захистять диплом* і нарешті ці клінічні дебіли випустяться і почнуть проектувати, будувати, лікувати (так, серед 5800 нових докторів 2017 року вступу буде пара, може десяток, а може навіть і сотня талановитих виключень, але 5700 будуть вже скоро вбивати нас і наших дітей), вони будуть вчити, п*здіти, брати і давати хабарі, п*здити нас кийком, віджимати підприємства та житло і так далі і таке інше, і ви ніяк не перевірете їх об'єктивних здібностей, поки особисто не зіткнетесь у скрутну хвилину з конкретним дебілом і не помрете, не попадете на гроші, не зіпсуєте собі долю завдяки тому, що в дебіла руки з жопи, голова звідти ж, а диплом з українського університету. Пост молестам сенектутем, нос хабебіт хумус, йоб*на.

*якщо ви не знали, то у нас досі ставлять п'ятірки за захист диплому "за сміливість", тобто тому, хто перший вийшов захищатись ставлять п'ятірку навіть якщо в дипломі срака павука хоча тема була критичні навантаження на балку, тобто вартують не знання, не підготовка, не вибір та розробка теми, а бл*дь якась на х*й неопераційна сміливість.

Бо немає ніякого об'єктивного ЗНО для випускників вищих навчальних закладів. І не кажіть мені про "державні іспити", бо я можу померти від сміху, горя та істерики одночасно, а хотів ще хоча б пару десятків років пожити та побачити нарешті Динамо без Суркіса. Тобто ніколи не дізнаєтесь правди про знання і здібності людини з її диплому, лише в разі якщо полізете перевіряти шкільне ЗНО лікаря, вчителя, прораба і таке інше, але це якось дивно, бо минув деякий час і після шкільного ЗНО людина могла бл*дувать, сторчуватись та дихати клеєм п'ять років в общазі, а в кінці все одно отримати червний диплом, бо навіть під клеєм така людина може бути найрозумнішою на потоці бидланів.

Коротше, не дуже зрозуміло за що університети отримують гроші, якщо не можуть дати кваліфікованої оцінки своєму студенту. І своєму кандидату наук (наприклад, Генадію Адольфовичу Кернесу). І своєму доктору наук (наприклад, Добкіну Михайлу Марковичу). Ніх*я не може. Може лише бути пансіоном для купи підлітків, часо-просторовою капсулою для відкладеного безробіття. Ну і давати стохастичні знання вийняткам, котрі потім будуть видаватись за правило.

Є взагалі якісь люди, що намагаються кричати про це, в яких є готовий законопроект про ЗНО чи щось таке для випускників вишів? Я хочу їх лайкнуть та кинути їм грошей на картку!

Читайте також: Вступ – найбільше розчарування літа 2017 року

Бо пам'ятаєте, минулого чи позаминулого року докторів та кандидатів наук змусили показувати об'єктивне знання англійської (чи іншої іноземної мови) на зовнішньому тестуванні? І у нас відразу на*бнувсь цілий конвеєр з випуску докторів та кандидатів. Виявилось, що здібних людей х*й да ніх*я, а не кожен перший, як це було раніше. Професура звичайно завила і це правило швидко скасували, конвеєр знов запустився, сподіваюсь ще купа депутатів та чиновників стали кандидатами наук, невігласи стали докторами, а хтось отримав з цього грошенят, щоб мудро, по-професорськи інвестувати їх у, наприклад, винесений балкон, подорож до Єгипту чи просто, як це частіше за все буває, в бухлішко.

Коротше, віват академіа, вівант професорес, пацани та пацанеси. Дуже хочу побачити таку реформу вищої школи, щоб вищих шкіл було на порядок (краще на два порядки) менше, щоб студенти, їх батьки та професура вили від складності випускних тестів, а з диплому вишу та року випуску ти міг швидко та з високою ймовірністю зрозуміти, чи перед тобою дебіл, чи не дебіл.

Навіть не знаю, як і навіщо ви сюди дочитали, здоровля вам. В цьому місці навіть можна розказувати спойлери нової серії Гри Престолів — все одно ніхто не побачить. 

Іван ОБЕРЕМКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини