MENU

Костанчук: Військове керівництво загрожує національній безпеці України

1660 0

Вибух на Калинівському військовому арсеналі - це нове свідчення халатного, безвідповідального відношення влади до серйозних заходів національної безпеки! Балаклія на Харківщині, Малоянісоль на Донеччині, а тепер і Калинівка на Вінничині - це чергове слідство бездіяльності правоохоронної системи, а також військового керівництва - як на місцях, так і у вищих ешелонах.

Читайте також: Журналістка: Вибух у Калинівці нікого нічому не навчить

До сьогодні ми не маємо жодної офіційної версії розслідування попередніх вибухів - не виявлені причини, не встановлені і не покарані винні! Самі лише припущення диверсій ворога на нашій території. Тож маємо жахливі наслідки, і нажаль, вони не припиняться, поки ніхто не понесе відповідальності за попередні злочини.

В країні вже четвертий рік поспіль йде війна, але не тільки на сході, ще підступніша - всередині держави! Ми не маємо часу на довгі розслідування, в нас вже немає часу на підготовчі заходи безпеки! Це все мало бути зроблено ще 3 роки тому! Не зробили? Не маєте військового досвіду, політичної волі? Не маєте бажання в першу чергу думати про те, як виграти війну, а не набити свої кишені? Геть із займаних посад!

Читайте також: Про найогидніше в ситуації з Калинівкою

Покарання мають понести всі, хто припустили своєю службовою недбалістю цілу серію вибухів на військових складах України - починаючи з керівників на місцях, закінчуючи керівниками у Міноборони і Генштабі. «Військові фахівці», якими вони себе виставляють, під час війни не можуть навіть захистити склади боєприпасів! Вже давно ці стратегічно важливі військові склади треба було розпорошити і тримати в декількох різних місцях, а не концентрувати в 2-3 арсеналах! Про те, що так необхідно зробити, протягом останніх років розповідали і наполягали різні військові експерти. Не почули? Понадіялись на «авось»? Ось вам і результат! Росія системно і систематично знищує військові арсенали нашої країни!

Тарас КОСТАНЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини