MENU

"Специфічний козир, запозичений в Кремлі", – Ірина Геращенко про спекулювання угорськими політиками на "мовному" питанні

1745 0

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко пов'язує реакцію Угорщини на мовну статтю українського закону "Про освіту" з проведенням у 2018 році виборів до Національної асамблеї (парламенту) Угорщини.

Про це Геращенко написала на власній  сторінці у Фейсбуці.

Читайте також: Нардепка: Агресивна риторика і грубий тиск на сусідів – візитівка угорської влади

"Всі випробування, що посилюють нашу єдність як нації і як країни, роблять нас сильнішими. Це я щодо непристойних дій деяких наших країн – сусідів, оголосивших інквізицію нашому новому закону про освіту. Наголошую, закон наш європейський і ліберальний. В Угорщині скоро вибори, тож деякі місцеві політики використовують захист угорськомовного населення за кордоном як внутрішній, об'єднуючий козир. Як на мене, вельми специфічний козир, запозичений в Кремлі. Але всі ці "пляски Віта", насправді, в іншому ракурсі тепер малюють і ще одну українську дискусію щодо подвійного громадянства, яке тут так багато народу виправдовували. І посилюють аргументи тих, хто категорично проти подвійного громадянства. Я проти подвійного громадянства", – заявила політик.

Читайте також: Міністр закордонних справ Угорщини "плюнув" в обличчя Клімкіну – дипломат

UAINFO


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости