MENU

Верховна Рада може зробити вихідним днем 25 грудня

1118 0

Верховна Рада в четвер, 16 листопада, може розглянути питання про встановлення вихідним днем в Україні 25 грудня, коли святкується католицьке Різдво.

Як інформує Укрінформ,про це заявив голова ВР Андрій Парубій у понеділок, 13 листопада, під час засідання Погоджувальної ради.

"Законопроект № 5496 (про вихідний день 25 грудня) стоїть на вівторок. Це передбачено для того, щоб фракції встигли провести з цього приводу дискусії... Якщо під час вивчення на фракціях ми побачимо підтримку, то в четвер це питання зможемо поставити в досить прохідну частину і без великого обговорення прийняти рішення", – сказав спікер.

Читайте також: Без 8 березня і 9 травня. В'ятрович опублікував новий календар вихідних

Отже, за його словами, якщо депутатські фракції ухвалять позитивне рішення, то Рада зможе "пройти його серед перших питань".

З відповідною пропозицією про встановлення 25 грудня як вихідного дня виступив голова Комітету ВР з питань культури і духовності Микола Княжицький.

Читайте також: На новорічні та різдвяні свята в українців буде по три вихідні

"Ми до вас підходили з колегами щодо внесення змін до Кодексу законів про працю України стосовно святкових і неробочих днів, реєстраційний номер 5496 від 06.12.2016 року. Законопроектом вносяться зміни до статті 73 Кодексу. Одним словом - пропонується теж 25 грудня, Різдво Христове, зробити вихідним днем ​​так само, як і 7 січня, оскільки в Україні багато і римо-католиків, і протестантів, які просять зробити цей день вихідним", – пояснив Княжицький, попросивши внести на розгляд ВР проект закону "про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів".


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  


Новости