Українка Харлан посіла перше місце на етапі Кубка світу з фехтування в Бельгії

3194 0

Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування на шаблях в бельгійському Сінт-Ніклас.

Про це повідомляє Xsport.

Українка стартувала відразу в турі прямого вибування, оскільки займає сьому сходинку в світовому рейтингу FIE. В 1/32 фіналу Харлан не залишила шансів своїй колезі по збірній Ользі Жовнір, завершивши поєдинок з рахунком 15: 8, далі перемогла француженку Каролін Кьеролі - 15: 6, а в 1/8-й зломила опір ще однієї французької шаблістки Шарлотт Лембах, обігравши суперницю з перевагою в один удар - 15:14.

Інші опонентки також не змогли скласти Харлан високу конкуренцію. В 1/4 фіналу лідер наших шаблісток не зазнала труднощів з угоркою Ганною Мартон, закінчивши зустріч з цифрами 15: 5 на табло, в півфіналі з аналогічним рахунком вибила з боротьби олімпійську чемпіонку Ріо 2016 Яну Єгорян, а в фіналі розгромила віце-чемпіонку Європи Росселли Грегоріо, перемігши італійку 15: 6.

Нагадаємо, що це вже другий етап Кубка світу в нинішньому сезоні. На першому подібному турнірі Харлан показала лише 18-й результат, програвши в 1/16 фіналу іншій українці Аліні Комащук, яка в Сінт-Ніклас поступилася італійці Ірені Веккі з рахунком 15:11 і зупинилася за крок від півфіналу.

Відзначимо, що в серпні цього року Ольга десятий раз в кар'єрі отримала нагороду найкращої спортсменки місяця в Україні.