MENU

Росія використовує будь-які інструменти для дискредитації України – В'ятрович

4135 0

Ентоні Бівор вдало поєднує професійну історичну методологію та неабиякий літературний талант. Тому його книги є світовими бестселерами. Він пише здебільшого про Другу світову війну, зокрема розвінчуючи радянські міфи. Тож його не полюбляють у Росії, особливо книгу "Падіння Берліна", де описані звірства Червоної армії.

Книги Бівора мають знати в Україні.

Читайте також: Як російська пропаганда фальсифікує тексти західних істориків

Знати без посередництва Росії, яка вдається до фальсифікації їх.

Історик Андрій Усач помітив, що українські поліцаї, які брали участь у розстрілі євреїв в оригінальному виданні книги Бівора "Сталінград", уже в російському перекладі 2015 року стали "українськими націоналістами". Тому, очевидно, варто видати його книги в Україні й українською, аби не завозити їхній російський переклад, спотворений кремлівською пропагандою.

Я не знаю, скільки ще таких фальсифікацій заклали в російський текст, тож читачам можу порадити читати автора в оригіналі. І також висловлю сподівання, що українські видавці оцінять перспективи видання Бівора, а він сам надасть згоду на переклад і видання українською.

Читайте також: Письменники: В Україні не існує заборон на книжки, зокрема – російські

Цей випадок із фальсифікацією змісту, який виконує свою роль у гібридній війні проти України, має стати уроком не лише для нашого суспільства, а й для вільного світу. Агресор використовує будь-які інструменти для дискредитації України. Навіть дозволяє собі тихцем, як злодій, вкладати власну пропаганду в уста високоповажних людей.

Окупація вільних територій, окупація вільної думки. Це – Росія. Це – ворог свободи.

Володимир В'ЯТРОВИЧ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини