Порошенко заморозив цілу низку міжнародних проектів та ініціатив — експерт
Візит до Давоса бадьорості і нових сподівань не додав. Навіть навпаки. Бо коли перебуваєш у самій гущі важливих і динамічних міжнародних подій - не завжди можеш збагнути вповні усю їх логіку. Збагнути об'ємно і системно.
Відволікають емоції та інші побічні ефекти. А вже відхекавшись, вгамувавши емоції, зручно вмостившись перед комп'ютером у себе вдома можеш спокійно і зважено все проаналізувати. І ось що надумалось. По суті, першим і водночас завершальним акордом візиту Петра Порошенка в Давос стала його нічна зустріч з директором-розпорядником МВФ Крістіною Легард. Відтак можна було розвертатись і повертатись до Києва й не ганьбитись та не мозолити людям очі.
Читайте також: Фейковый госпереворот или борьба за власть
Месидж простий, як двері: не буде Антикорупційного суду, згідно з домовленостями - не буде грошей. Причому, не буде ні від кого: ні від МВФ, ні від ЄС, ні від Європейського інвестиційного банку... Ні від кого!
Але і це ще не повна картина нашого найближчого майбутнього. Саботуючи створення Антикорупційного суду, Петро Порошенко тим самим ще й заморозив цілу низку міжнародних проектів та ініціатив. Ми вже навіть не згадуємо про "План Маршалла для України". Йдеться про 5 млрд Євро щорічної підтримки реформ, які мають бути спрямовані на розвиток української економіки протягом 2017 - 2020 років.
Отже, виходить, що створення Антикорупційного суду настільки дошкуляє Петру Порошенку, що він готовий плюнути і на позики МВФ, і на "План Маршалла", і на безвіз, і на Україну, і на її безталанний народ.
Відтак нам потрібно добре зрозуміти й усвідомити, що до нових президентських виборів і виборів у ВР Україна є і буде всього-навсього об'єктом спостережень з боку Заходу. Не більше.
Читайте також: Закон о т.н. реинтеграции станет обвинительным актом для Петра Порошенко — Оксана Сыроид
З цією владою ми втратили не лише Крим і Донбас. Ми втратили довіру наших західних союзників і партнерів, ми втратили довіру у МВФ, втратили довіру у ЄС і США, втратили низку економічних ініціатив: План Бернара-Анрі Леві (2014), План Тімоті Гартон-Еша (2014), План Бундестагу Німеччини (2016), Ініціативу Литовської Республіки (2017), План Маршалла для України ... Що далі?
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки