Корупція не є унікальною характеристикою української ментальності – політолог
Якось прошмигнув непоміченим у 2017 році фільм "Вотерґейт: Падіння Білого дому" ("Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House"). А даремно. Класне кіно. Не про "Вотерґейт", правда, а про творіння Гувера - про ФБР.
Головна подія - відомий скандал з Ніксоном - лише фон, щоб показати силу сторожового пса, якого створив Гувер.
Читайте також: Україна зайняла останнє місце в Європі в рейтингу економічної свободи
У цьому кіно немає жодного кадру з ним, але цей фільм про нього - про людину, завдяки якій відбулася "американська мрія". У фільмі багато цікавих деталей. Зокрема, яскравий епізод про початки домінування лівої адженди у постгуверівській Америці. Варто подивитися.
Модне нині на Заході кіно про realpolitik безсумнівно містить корисний сенс для нас. Воно дає зрозуміти, що корупція і політична шарпанина не є унікальними характеристиками української ментальності. Ми не кращі і не гірші з-поміж інших. Свобода, гідність і добробут ніколи не будуть сталим станом для будь-якого суспільства. За них треба боротися. Щодня.
Читайте також: "Найкращий стан справ у нас із заходами порядку та безпеки, а найгірший – з рівнем корупції", – Суслова. ІНФОГРАФІКА
До речі. Якщо раптом будете шукати спеціальне кіно про Джона Едгара Гувера, то можете натрапити на спеціальний фільм про нього з Леонардо Ді Капріо у головній ролі. Цю стрічку не раджу.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки