MENU

Не ведіться на шахрайство: SMS за перевищення швидкості поліція не надсилає і не буде

4166 0

Останнім часом виникає все більше запитань відносно фото-відео фіксації порушення правил дорожнього руху. У столиці учасники дорожнього руху звертають увагу на величезну кількість камер вздовж дороги, пов’язуючи їх якраз із фіксуванням швидкісного режиму.

Розшифровую. Встановленням камер відеоспостереження на столичних вулицях займається київська міська влада і вони не мають відношення до контролю швидкісного режиму. В той же час таке відеоспостереження є практикою більшості міст Європи, США, Канади, Японії та багатьох інших розвинутих країн світу. Вони дуже допомагають контролювати безпеку і, у разі скоєння правопорушення чи злочину, їх допомогу важко переоцінити. Крім того вони несуть і превентивні функцію – мало хто свідомо піде на злочин, розуміючи, що всі його переміщення будуть зафіксовані і, як наслідок, особу буде обов’язково встановлено.

Читайте також: Київським водіям почали приходити смс про перевищення швидкості

Ще одним актуальним питанням останнім часом стало отримання водіями СМС із повідомленням, буцімто вони порушили швидкісний режим.

Можна, звичайно, подякувати ініціативі такого спонукання до самоконтролю. Але... Поліція до таких повідомлень не має жодного відношення. Правоохоронці діють лише в рамках закону, а він поки не передбачає отакі "варіанти повідомлення". Навіть ініціативи відправляти повідомлення про правопорушення через СМС від МВС не розглядалося.

Читайте також: Поліція зупинила ваш автомобіль: як правильно себе вести

Поки я не чув про те, що в таких повідомленнях присилають банківські реквізити для оплати штрафу. Але, у разі їх надходження, рекомендую звернутися до поліції із заявою про шахрайство.

Ще раз. Надсиланням СМС про перевищення швидкості займається не Національна поліція, а відповідно такі повідомлення наслідком не можуть мати будь-яку оплату.

Володимир МАРТИНЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини