MENU

Давайте глянемо правді в очі – поради європейських тренерів успіху мало працюють на наших просторах

1614 0

Про вихід із зони комфорту, перевершення самого себе, самосаботаж, мотивацію та інше.

Зараз лише не під'єднана до всесвітньої мережі людина не чула закликів до того, що треба лишати зону комфорту, пінать себе, перемагати, ставати кращою версією себе і т.д.

Тільки от в реальності я особисто таких людей, хто б прям круто вийшов із зони комфорту (в розумінні тренерів успіху) і не повернувся до неї, не знаю. Є такі, хто пише про це в тирнетах, а в реалі я бачу людей, які покращували себе і свої результати лише шляхом довгої і найчастіше багаторічної роботи над собою.

Читайте також: Чому бути хорошим шкідливо для здоров'я або Куди йде наша енергія

Особисто я не вірю в ефективність тренінгів в стилі "змінити життя за тиждень" чи "обнулити за місяць в терапії". Ми є продуктом своєї епохи, ми – дзеркало нашого соціуму і ми сума всього акумульованого нашими предками. Тому давайте глянемо правді в очі – поради англо-саксонських тренерів успіху мало працюють на наших просторах. 

Чому? Та хоча б тому, що ми є першим поколінням, від якого відчепилась держава і державна влада. Якщо нашим дідусям-бабусям держава заповідала йти до колгоспного рабства, а нашим батькам – на заводи і фабрики, то нас вперше за майже сто років залишили в спокої. Хочеш – заробляй гроші, виходь заміж чи будь самотнім, а не створюй під держзамовлення "ячейку общества", народжуй дітей або будь чайлд фрі, працюй і подорожуй одночасно, а не працюй на планову економіку від юності до цвинтаря. 

І ми вже начебто стали на низькому старті, підготувались бігти до цього заманливого світлого майбутнього і тут виявилось, що насправді бігти можуть одиниці. Що все те провалля в колективній душі (за Дааном Ван Кампенхаутом) ніде не поділось, що ця чорна діра, залишена предками, продовжує висмоктувати з нас енергію і тягнути назад, що замовчуване, заблоковане, невіджите, невідгорьоване, невідплакане, невисловлене і заархівоване нашими дідами-батьками не дає нам жити згідно канонів цього нового цифрового суспільства, в якому хочеш – заробляй гроші, будуй бізнеси, подорожуй, і – будь мобільним, швидким і реактивним. 

Читайте також: У чому полягає сенс людського життя? Відповідь у кількох простих словах

Бо за всіма еволюційними законами якщо стався колапс і еволюцію було штучно зупинено (а саме це і сталося з нашими предками з двох-трьох попередніх поколінь), то це внутрішнє провалля все одно доведеться чимось заповнити. І ми зараз, саме зараз робимо це через себе – відпускаючи на волю все закам'яніле в минулому, даючи йому місце у внутрішній реальності наших сімей, і навчаючись заново всьому, що втратили наші предки – належати собі, а не державі, мати право на вибір, будувати з чистого аркуша стосунки з дітьми, заробляти гроші, коли цьому не було кому навчити, жити без вічних спустошуючих сорому і почуття провини і ще багато чому ми вчимося щодня. Ті, хто хочуть змін, і так перманентно знаходяться за межами зони комфорту. Давайте не применшувати ролі цього навчання.

Olena CHERNYAVSKA


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини