MENU

4G в Україні: ліцензії на частоти розіграли за 5,4 мільярди гривень

1153 0

Сьогодні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації провела другий етап тендеру на ліцензії высокошвидкісного зв'язку 4G. Найбільші оператори мобільного зв'язку України «Київстар», Vodafone і lifecell заплатять за ліцензії на 4G-зв'язок в діапазоні 1800 МГц 5,424 мільярдів гривень.

За данними УНІАН, всього на продаж було виставлено шість лотів. Оператори «Київстар», lifecell і Vodafone викупили перші три лоти на зв'язок четвертого покоління за 3,17 млрд грн.

Читайте також: Мережа Facebook стає токсичною: що треба знати, щоб уникнути неприємностей

"По лотами номер один-три (№1, №2, №3) беруть участь у тендері тільки по одному учаснику суб'єкта конверсії з ціновою пропозицією, встановленою умовами. У зв'язку з чим комісія визначила переможців тендеру, а саме: за лот №1 «Лайфселл» – 795 млн грн, лот №2 «Київстар» – 1,325 млрд грн, лот №3 «ПФ Україна» – 1,050 млрд грн», – сказав глава НКРЗІ Олександр Животовський у ході проведення торгів.

За результатами торгів «з голосу» оператор мобільного зв'язку «Київстар» став переможцем конкурсу на 4G-зв'язок в діапазоні 1800 МГц по четвертому і шостому лоту, запропонувавши за ліцензію 612 млн грн і 900 млн грн, відповідно. 

Читайте також: Почему видеоигры – это дело государственной важности

Оператор мобільного зв'язку компанія «ВФ Україна», що працює під брендом Vodafone, стала переможцем конкурсу на 4G-зв'язок в діапазоні 1800 МГц за п'ятим з шести лотів, запропонувавши за ліцензію 742 млн грн при стартовій ціні 265 млн грн. Таким чином, до бюджету від операторів повинні бути перераховані 5,424 млрд грн за ліцензії на 4G-зв'язок в діапазоні 1800 МГц. 

 


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости