Будь-яка влада тримається на невігластві людей та їх невиправданій вірі в усталені суспільні переконання
Є індивідуальна свідомість. А є – суспільна свідомість. Так от, матриця – це загальноприйнята назва суспільної свідомості.
Можна дати таке визначення. «Матриця – це набір усталених суспільних переконань, які керують життям і поведінкою людини».
Матриця не є хороша чи погана. Питання в тому, хто і для чого формує і використовує цю суспільну свідомість .
Можна сказати ще так. Що матриця – це набір психологічних програм, які керують поведінкою суспільства. Ті, хто пише ці програми, і є елітою.
Основні засоби (інструменти), які використовує матриця – це:
1) релігія;
2) система освіти і виховання;
3) засоби масової інформації (пропаганди).
Читайте також: Державний піар "здорової людини"
В системі освіти і виховання велику роль відіграє такий предмет, як «історія». Я не знаю, хто є точно автором цього висловлювання: «Історія – це брехня, в яку всі повірили». Одні джерела вказують, що це Наполеон Бонапарт, інші – Вольтер. Як для мене, то різниці нема, бо вони обидва були розумними людьми і могли це сказати. Є ще такий принцип «Геббельсівської пропаганди»: «Чим більша брехня і чим частіше її повторювати, тим швидше в неї повірять люди».
Таким чином, будь-яка влада тримається на невігластві людей та їх невиправданій вірі в усталені суспільні переконання.
Додайте до цього різноманітні переслідування «більшостю» інакомислячих, і отримаєте відповідь на питання «Чому ми маємо те, що маємо?».
Згідно усереднених статистичних даних, 73,8% учасників наукових психологічних досліджень відмовляються від своєї початкової думки і підтримують неправильну відповідь – і, що примітно, роблять це з високим ступенем впевненості!
73,8% – це майже три чверті учасників.
Найцікавіше те, що потім тестують учасників експерименту – по особливому запитальнику виявляють ступінь їх податливості стримуючим установкам матриці.
В тих учасників, які залишаються при своїх – тобто тих, хто всупереч масовій думці, продовжують вірити своїм очам, – у них практично немає стримуючих переконань.
Іншими словами, такі люди є вільні від негативного впливу матриці і не піддаються цьому впливу.
Три чверті людей легко піддаються впливу матриці.
Читайте також: В Україні вся політика зводиться до принципу: "Запам'ятайте мене, люди добрі"
Саме ці три чверті людей є тією базою, на яку опирається будь-яка влада. Незалежно, чи це представницька демократія, чи диктатура. Опорою зажди є та більшість, яка не має власної думки, власних поглядів, власного світогляду.
Доля людства залежить від тих 25%, які не піддаються установкам матриці. Для цього серед них повинні знайтися люди, які зможуть створити (запрограмувати) нову матрицю. Я назвав би її – природна матриця. Оскільки вона має базуватися на законах природи. Такі люди і будуть нашою справжньою елітою.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки