MENU

Що змінить відставка куратора окупованої частини Донбасу Суркова?

2831 0

Чи буде заміна Суркова, який у Путіна відповідає за український напрямок? Відповідь на це питання можу дати як людина, яка розуміє, що таке переговорні процеси і ким є ті особи, які представляють Росію.

Повірте, у російській системі координат таких людей, як Сурков, виносять хіба що вперед ногами. Даруйте за недипломатичний вислів. Помічник президента РФ Владислав Сурков володіє такою інформацією, якій просто так не дадуть вийти на вулицю. Тому замінять його чи не замінять, вплив Суркова на ситуацію, в тому числі на окупованому Донбасі, не зміниться. Наголошую на цьому.

У нашому інформаційному просторі чомусь мало звернули увагу на нещодавню статтю Суркова "Одиночество полукровки (14+)". Там є один дуже важливий посил. У цій статті Сурков, по суті, уособлює себе з державою. І дає зрозуміти, що без нього усе завалиться. Тому говорити про якесь зменшення його впливу не можу.

Чому тоді у Кремлі планують його замінити? Ну треба ж на дорозі переговорів про миротворців на Донбасі, перед Волкером, Помпео поставити якусь перешкоду. Нею якраз може бути нова фігура замість Суркова. Мовляв, спробуйте ще й з ним про щось домовлятися. Але знову ж таки, це дійсно буде інша людина чи все так і залишиться на рівні розмов – побачимо.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Роман БЕЗСМЕРТНИЙ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости