MENU

Про лицемірство та гомосексуалізм

2446 4

Немає нічого, щоб дратувало більше, ніж лицемірство. Коли людина висловлює свою позицію відверто, навіть якщо я з нею принципово не згоден, це викликає повагу.

Хтось із знайомих не підтримує Прайд, інші ходили на Марш «За сім'ю» – одні через релігійні переконання, інші через консервативні погляди. Але вони нікому не погрожують, не застосовують силу і, головне, не намагаються пошити оточуючих в дурні, поливаючи брудними вигадками своїх ідейних опонентів. 

Читайте також: Дискусія із змієм, або Роздуми про гомосексуалізм

Коли ж людина намагається маніпулювати і брехати, щоб виправдати свою думку – це викликає лише презирство. На жаль, сьогодні в стрічці ФБ такого багато:

"Ніякої дискримінації в Україні немає, це все видумало ЛГБТ, хай сидять по домах і не відсвічують, поки їх не побили" – товариство плоскої Землі має представництва по всій земній кулі, ага. "Вони всі хворі!" – але ж в Міжнародному класифікаторі хвороб, де зафіксований консенсус світової медичної спільноти, гомосексуалізм як хвороба давно вже відсутній. Навіщо видавати себе експертом в психіатрії, якщо до неї не маєш жодного відношення? 

"Діти побачать марш і теж стануть такими!" – так щойно ж ви писали, що це психічна хвороба? Як же психічна хвороба може передаватися від одного погляду на своїх "носіїв"? Якщо ви справді вірите в ці вигадки, чому ж не виступаєте проти показу різноманітних героїв з шизофренією та іншими психічними розладами по ТВ? Виходить, самі не вірите в дурниці, які повторюєте.

"А як же сімейні цінності?!" – вигукує злісний неплатник аліментів, який не зможе пояснити, в чому полягають сімейні цінності, навіть під страхом розстрілу. 

"Я не проти ЛГБТ, але навіщо це демонструвати?" – пише людина, яка заспамила фотографіями зі свого весілля весь Фейсбук. Ми, звичайно, не проти весілля, але навіщо ж це демонструвати? Чи все ж проблема не в демонстрації, а в лицемірстві? 

Читайте також: Зазвичай антигейські пости пишуть люди, які ніколи не бачили геїв – журналістка

"Як на таке можна витрачати час під час війни!" – сумно вигукує людина, яка ще вчора постила фото з шашликами на природі. Напевно, шашлик був не звичайний, а стратегічної важливості. І тепер вона відчуває можливість повчати інших, як витрачати свій вільний час. 

"А коли буде марш на підтримку прав пенсіонерів/дітей/сиріт" – коли ви його організуєте. Чому інші люди мають працювати над тим, що вважаєте важливим ви? 

"Ще вчора ми хвалилися як розганяли ромів і зривали гендерні семінари в регіонах, а сьогодні плачемось, що поліція нас запакувала, коли ми стали на шляху в узгодженого руху Прайду – як вони могли?!" – якщо вже починаєш гратися в культ сили, то скаржитися на те, що знайшлася сила більше твоєї, виглядає ну дуже лицемірно. Хоча розслідувати можливі зловживання поліцією сили завжди важливо.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Иван ПРИМАЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини