Інформація – це теж праця, і вона має коштувати дорого
Про зневіру до ЗМІ.
Знаєте, чого до ЗМІ є зневіра? Бо вони дають себе використовувати у різних ігрищах. Одні використовуються для очорнення когось в чиїхось інтересах, інші – для чийогось відбілювання, причому моментами ці відбілювання робляться взагалі невідомо з якою метою.
Читайте також: Не варто вірити усьому, що пишуть в соцмережах та месенджерах
Ніби й людину ніхто привселюдно не очорнив (понад те, цю людину взагалі може широка громадськість не знати!), а хтось невідомий вкладає гроші, щоб привселюдно у ЗМІ цю людину відбілити.
А іноді буває й так, що один і той же ресурс очорнює, а потім відбілює когось, хєр зна кого; і робить це перед тими, кого ці люди зовсім не цікавлять. І все за гроші. І найстрашніше – їм абсолютно байдуже, кого відбілювати чи очорнювати. Платять – і зашибісь.
То яка може бути до ЗМІ довіра за таких умов? Хто мені скаже?
І ще. Так буде доти, доки інформація буде безкоштовною. Інформація – це теж праця, і вона має коштувати дорого. Так дорого, як зв'язок, як таксі, як продукти харчування, як альбоми виконавців у цифрових магазинах.
Читайте також: В Facebook под прикрытием: журналист устроился работать модератором и рассказал, как соцсеть нас обманывает
Бо, якщо подумати, то в цій сфері, вибачте, п*здець безпросвітній: люди за все платять, а за інформацію ні.
А так не може бути. Бо якщо за інформацію не платить користувач, то існування ЗМІ оплачують очорнювачі і відбілювачі. І це дуже трагічно у час інтернету.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки