MENU

Це фільм жахів у реалі. У районних моргах тіла гниють тижнями – журналістка

1694 0

Коли тіло рідної вам людини гниє під роєм мух у морзі, бо там немає холодильних камер, а суддя, який мав би винести ухвалу на розтин – у відпустці… і це 21 століття, 2018 рік, ви у державі, яка позиціонує себе як європейську. Ви не можете вкласти собі в голові, що це реальність. Це може бути лише сном або фільмом.

На світлині Йосип Дроздовський з Старосамбірщини, який кілька днів не міг забрати тіло своєї убитої (ще у понеділок, 6 серпня) двоюрідної сестри із Жидачівського моргу.

У морзі не видають тіло, бо ще не провели розтину. Розтин не провели, бо немає ухвали суду («поправка Лозового»).

Немає ухвали суду – бо суддя у відпустці. Суддя у районному Жидачівському суді одна, і та відряджена з Донеччини.

Вона має право на відпустку. У суді 4 вакантні посади суддів! Нема суддів! Нема кому здійснювати судочинство.

У таких випадках клопотання про розтин скеровується в Апеляційний суд області, а там вирішують який інший районний суд може винести ухвалу.

Читайте також: "На улице жара и холодильника в морге нет". Теперь похороны – это издевательство над живыми и мертвыми

Це в’язка бюрократична тяганина, якщо вона буде здійснюватися згідно інструкцій (поштою і т.д.), то триватиме тижнями.

Можливо, це можна було б ще якось винести, якби не відсутність холодильних камер у районних моргах. Тіла гниють!

Окрім убитої жінки, в Жидачівському морзі знаходилося тіло 12-річного хлопчика, який покінчив життя самогубством. Як ви думаєте, що відчувають його батьки, знаючи що їхнє дитя там розкладається?

Поправка Лозового! Я не знаю, що там робиться у кармі того Лозового і тих депутатів, яке проголосували це лайно!

Думаю, та карма підіпсута, як ті тіла, що гниють через дурнуваті рішення, ефективна реалізація яких не передбачена. 

Я не маю юридичної освіти і, можливо, не можу осмислити глибину важності рішення щодо тих ухвал суду. До 15 березня цього року для розтину було достатньо постанови слідчого. Після цієї дати – ухвала суду….

Так от, може там є якась вища гуманістично-правова сутність, хз. Але холодильники в моргах! Це якесь дрімуче Середньовіччя – в 21 столітті нема холодильників у моргах…

Дорогі урядники всіх гілок і рівнів, це ваша відповідальність. Ми вчора дізналися що холодильна установка коштує ….25 тисяч гривень. Це копійки для бюджетів. 

Я помітила, що наші урядники якось так не паряться загробною сферою. Певно думають, що то вже в компетенції Бога. Хай він обладнує морги і налагоджує ситуацію з труповозками...

Читайте також: Про похороны, трупы, три дня и новые поправки к КПК

А в районних моргах тіла гниють дняти і тижнями. Може займетеся нарешті мертвими, хоча б з поваги до загробної дійсності, якщо на свої обовязки наплювати!?

Вчора, після нашого з колегами приїзду в Жидачів, швидко знайшлася ухвала (її виніс Миколаївський суд), розтин ввечері провели і нині жінку вже похоронять. Ухвала для розтину хлопчика має бути до обіду. Але ми не можемо робити за вас, депутати, урядники, вашу роботу.

Ми не можемо постійно їздити і допомагати людям у біді. Ми не "чіпи і дейли". Щось зможемо, а щось ні. Виконуте свою роботу, пильнуйте за порядком в країні. Дбайте про живих і не забувай те про мертвих.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Віка БАЛИЦЬКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини