Денонсувавши угоду з Росією щодо Азовського моря нашкодимо лише собі – дипломат
Якщо злочинець порушує закон, то треба злочиця карати, а не закон скасовувати. І якщо внаслідок неспроможності покарати злочинця скасовують закон, який він порушив, то цим самим злочинцю допомагають, а не карають.
Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією є неймовірно важливим юридичним документом, де чітко зафіксовано і введено у дію у відповідності з усіма міжнародно-правовими нормами зобов'язання РФ поважати територіальну цілісність України у кордонах 1991 року.
Там написано чорним по білому: "Високі Договірні Сторони відповідно до положень Статуту ООН і зобов'язань по Заключному акту Наради з безпеки і співробітництва в Європі поважають територіальну цілісність одна одної і підтверджують непорушність існуючих між ними кордонів".
Читайте також: Українські високопосадовці вводять в оману ООН, підігруючи планам Росії – експерт
Анексувавши Крим саме Росія порушила цей договір і ми маємо можливість притягнути її до відповідальності дякуючи, у тому числі, і цьому договору.
Якщо цей договір і не влаштовує когось, то саме Росію, яка його порушила.
А чим нас не влаштовує міжнародний договір нас, якщо порушником є Росія і договір таким чином захищає нас і може бути використаний проти них?
Чи ми не плануємо притягнути порушника до відповідальності і тому денонсуємо договір?
Чи ж ми просто хочемо подарувати агресору ще один аргумент у подальших дебатах на його користь?
Читайте також: "Цілісність України – та ціна, яку ЄС, не вагаючись, заплатив би, аби не було війни", – політолог
Немає дружби, тому його треба денонсувати? Нонсенс, а не аргумент, але якщо так хочеться погаласувати, то так і зафіксуйте у рішенні про його продовження!
Чітко вкажіть, що РФ порушила договір, зруйнувала добросусідські відносини, але з метою захисту територіальної цілісності і відновлення суверенітету над своєю територією, задля використання усіх міжнародно-правових механізмів покарання агресора і порушника цього чудового договору ми його продовжуємо і чекаємо на виконання його з іншою стороною, задля чого будемо використовувати правові, політико-дипломатичні, економічні і інші методи...
Таким чином і правильні оцінки дамо, і важливий правовий інструмент збережемо. А денонсувавши – нашкодимо лише собі.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки