MENU

Які загрози несуть чергові військові навчання Росії?

1583 0

Сьогодні у Росії розпочалися військові навчання "Восток-2018", які намагаються розпропагувати, як найбільші, наймасштабніші, найстрашніші для Заходу і т.п. Пам'ятаєте знамените "А в чем сила, брат?" і відповідь – "сила в правді".

Правда в тому, що війни ХХІ століття не потребують масштабних маневрів, а є змаганням високотехнологічної зброї, яка об'єднана з інформаційно-розвідувальними системами. Тому "Восток-2018" є класичною "показухою" у дусі радянських часів, масштабність якої обумовлена "скудоумием" кремлівського керівництва та підпорядкованого йому генералітету.

Читайте також: Порошенко хоче заборонити взагалі будь-які іноземні військові бази в Україні. Навіщо?

Правда у тому, що у РФ, Китаю та Монголії, не має спільних структур військового планування та проведення операцій. Епізодичні, раз на чотири роки військові маневри на Далекому Сході не можна сприймати як повноцінний військовий союз – альтернативу НАТО. Тому для китайців є чудова нагода вивчити безпосередньо на місцевості свої майбутні володіння. І це також правда – результати засідання Державної Ради РФ з питань розвитку Далекого Сходу Росії, який був оголошений територією пріоритетного розвитку РФ на ХХІ століття, мяко кажучи невтішні з огляду на досягнення за останні 6 років.

Більше 2 млн мігрантів з регіону із 6 мільйонним населенням, транспортні та економічні проблеми, незрівнянна із центральними регіонами бідність населення і т.д. свідчать про перманентну кризу у цьому регіоні – це визнає навіть "светлейший всея Руси" який розносив своїх "намісників" у регіоні під час згаданого засідання 10 вересня. Тому військові навчання такого масштабу мають очевидно "вдихнути життя" у регіон і завадити відтоку з нього розчарованих громадян. Як і переконати тих, хто вийшов на масштабні "пенсійні" протестні акції, що "враг не дремлет, поэтому не время товарищи, не время..."

Масштабні військові маневри "випадково співпали" у часі зі Східним економічним форумом у Владивостоці, у якому братимуть участь лідери РФ, Китаю, Південної Кореї та Японії. Хоча "сюрприз явно з бородою", оскільки попередньо форум був спланований на 6-8 вересня ц.р. Тому правда в тому, що всі далекосхідні сусіди Росії у такий спосіб повинні зрозуміти її "залізні аргументи" "операції по примушенню" до співробітництва в економічній сфері.

Читайте також: За останні роки Москва значно розширила військову співпрацю з Пекіном

Правда ще й у тому, що на навчання будуть стягнуті з усієї "необъятной" всі нові системи озброєння, розроблені в рамках нової Держпрограми розвитку ОВТ Росії. Але всі штучні екземпляри Іскандерів та Калібрів, Армад та Су-35 ми вже бачили. Хіба що з "Ярса" садануть "ядреной ракетой".

Побачимо... Мене важко ошукати "військовою" показухою. Не будьте ошуканими і ви.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олександр ПОЛІЩУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини