MENU

Кого найбільше хвилюють зміни клімату – дослідження

2349 0

Дослідники з Австралії проаналізували пошукові запити Google, пов'язані з кліматом, зроблені жителями 150 країн.

Як виявилося, найчастіше темою цікавилися жителі острова Фіджі, Соломонових островів і Вануату. Згідно з висновками вчених, на жителів цих острівних держав у Тихому океані зміна клімату має найбільший вплив. З цієї причини люди серйозно стурбовані різними погодними подіями та катастрофами, а також краще знають про загальні тенденції глобальної зміни клімату.

Читайте також: Місця для комфортного проживання людей стають глобальним дефіцитом

Далі за цими країнами йде Австралія, жителі якої також демонструють непоганий рівень обізнаності. На останніх місцях – держави Європи, в тому числі Польща, Росія та Швеція.

Найчастіше темою цікавилися жителі острова Фіджі, Соломонових островів і Вануату.

Учених також цікавила готовність суспільства адаптуватися до зміни клімату. Щоб оцінити це, дослідники взяли вже складений список і згрупували держави в залежності від ступеня обізнаності їх жителів про тенденції глобального клімату, стану економіки та ризику впливу кліматичних змін на країну. Таким чином, Австралія та Соломонові острови тепер опинилися в різних групах, тому що сильно відрізняються одна від одної в плані фінансових ресурсів. Економіка Австралії розвинена, а отже, країна може швидше пристосуватися до зміни клімату, ніж бідні Соломонові острови.

Читайте також: Ураган Флоренс: смертоносний шторм досягнув США. ФОТО, ВІДЕО

Вчені впевнені, що їх дослідження допоможе владі провести грамотне стратегічне планування з питань глобального клімату. Аналіз пошукових запитів Google вже давав хороші результати при прогнозуванні спалахів грипу (хоч і з перемінним успіхом) і оцінці того, як суспільство може реагувати на екстремальні погодні явища на зразок ураганів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

SpringerLink


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини