Ще один крок до розправи Порошенко над НАБУ
Учора, крім рішення про поновлення Насірова, той самий Окружний адміністративний суд Києва виніс ще одне абсурдне рішення. Він "визнав протиправними" дії директора НАБУ Артема Ситника та мене як нардепа щодо розголошення інформації стосовно Пола Манафорта.
Позов подавав Борислав Розенблат, який під слідством НАБУ, а рішення ухвалював суд, підконтрольний Павлу Вовку, який теж перебуває під слідством НАБУ.
Читайте також: Ситника дуже хочуть звільнити до того, як запрацює Антикорупційний суд – журналістка
Окремо суд визнав "протиправними" мої дії "щодо втручання у зовнішню політику України шляхом поширення даної інформації про Пола Манафорта".
На перший погляд, такий абсурд можна коментувати лише анекдотом. Адже, якщо і було порушення закону (тобто втручання у вибори США), то розслідувати це мають американські правоохоронні органи, а не Окружний адміністративний суд міста Києва!
І вони розслідували – але не наше міфічне "втручання" в американські вибори, а якраз діяння Манафорта, викриті в чорній бухгалтерії "Партії регіонів". Саме за цим епізодом Манафорт визнаний винним судом присяжним та очікує на призначення терміну тюремного ув'язнення.
Читайте також: Высокопоставленные представители демократов заявляют, что Трампу грозит импичмент и тюремное заключение за дачу взятки – Reuters
Крім того, депутат не може "незаконно" втручатися у зовнішню політику України, тому що депутатські повноваження не забороняють комунікації з іноземними дипломатами, журналістами та навіть правоохоронними органами. Що я і робив, давши пояснення представникам ФБР минулого року щодо одного з епізодів у діяльності Манафорта.
Окружний адміністративний суд міста Києва пачками задовольняє рішення на користь Розенблата та по справам проти Артема Ситника та НАБУ, про що миттєво опубліковується інформація на сайті суду. Яким, повторюся, керує Вовк, підконтрольний президентському "смотрящему" Олександру Грановському, у чому він був викритий журналістом Михайлом Ткачем.
Навіщо потрібне це рішення?
Перше – щоб використати його проти керівника НАБУ Артема Ситника в рамках аудиту. Визнання "протиправними" дій Ситника допоможе кишеньковим аудиторам винести рішення про його звільнення.
Друге – визнання дій Ситника "протиправними" стосується американських виборів, і в такий спосіб сценаристи з Банкової намагатимуться погасити негатив від звільнення Ситника серед дипломатів. На закиди про неприпустимість цього шахраї з президентського оточення будуть говорити – так ми його звільняємо за те, що він незаконно впливав на вибори в США.
Ну і третє – цим рішенням Порошенко буде намагатися заслужити додаткову лояльність в адміністрації Трампа, аби та закрила очі на можливі порушення в ході виборів президента та застосування адміністративного ресурсу, щоб правлячі корупціонери зберегли владу.
Безглузде по своїй суті, але політично мотивоване рішення ще не набуло законної сили та буде оскаржене.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки