MENU

Не бийте Усика. Інакше станете такою ж жертвою, як і він

3411 1

А можна я трохи стану на захист Усика? Я трошки. Щоб ви побачили справжніх ляльковиків, а не лише одного не дуже розумного учасника великої пропагандистської кампанії.

Подивіться відео. Це важливо. Щоб побачити, як Усик зробив заяву про захист ченців із Лаври.

А було це так.

Представник медіа крила медведчуківської партії "ЗаЖОПу" (називаймо вже правильно  цих "журналістів") зачитав Усіку запитання. Ось це: "Если радикально настроенные люди пойдут захватывать Лавру и проявлять насилие к монахам, какими будут действия Саши?!!!"

ЗаЖОПинський медійник читав запитання зі свого Фейсбука. За три години до ефіру він запропонував усім охочим писати під своїм дописом запитання до гостя ефіру – Усика.

Читайте також: Абсолютний чемпіон світу Усик і ми: чи може поразка бути гіршою та ганебнішою?

І вже за сім хвилин після допису з'явився коментар із запитанням від якоїсь Olga Zaytseva.

Olga Zaytseva – це дуже активний ФБ-користувач. Викладає по кілька дописів на день. Із цієї активності можна побачити, що Olga Zaytseva підтримує: "Беркут", проект Мураєва "Наші", Російську православну церкву, медведчуківські консерви, поширює новини із проросійських сайтів та "Новоросинформ". Словом, звичайний "рускомірний" представник, який своєю активністю допомагає російській пропаганді.

Саме російська пропаганда через російські телеканали та своїх представників в Україні періодично поширює тезу: радикали захоплюватимуть Києво-Печерську лавру. Мета такої пропагандистської кампанії: з одного боку розколоти українське суспільство та підбурити до протистояння, з іншого – мобілізувати прихильників російської церкви, простіше кажучи – російських православних радикалів, яких на хвилі антиукраїнської пропаганди можна відправити в Україну "захищати" лаври.

У підсумку маємо банальну схему:

1) руками "рускомірного" користувача ФБ закинуто потрібне формулювання запитання;

2) мовою заЖОПинського медійника потрібне запитання озвучено;

3) не зовсім розумний, але відомий гість студії прогнозовано відповідає на маніпулятивне запитання.

Читайте також: Цілком природні російські провокації

У чому маніпуляція в запитанні? У формулюванні, в маркерах – "радикали, насилля, захоплювати"?

От як ви відреагуєте, якщо побачите, як на вулиці радикали виявлятимуть насилля до котиків і захоплюватимуть їхню ковдру? Ви ж теж станете на бік котиків, правда?

А уявімо, що Усика запитали: "Если радикально настроенные Рабинович и Медведчук пойдут захватывать Лавру и проявлять насилие к монахам, какими будут Ваши действия?" Щось мені підказує, що відповідь була б така сама: "Стану на сторону монахов".

От тільки таке не вписується у сценарій російської пропаганди. Абсолютний чемпіон світу з боксу має захищати Лавру не від Рабіновича-Медведчука, а від інших радикалів. Яких ніхто не бачив, але про них усі знають. Бо так казав російський "ящік" і настоятель Лаври, екс-депутат-регіонал Павло.

Тому не бийте так Усика. У нього йтак мізків небагато, щоб зрозуміти, як його використовують у російських маніпуляціях...

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олексій БРАТУЩАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопкиПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини