Надшвидкими темпами рухаємося до девальвації ЗНО, – Лікарчук
Тепер запровадили «розумне пристосування». Якщо хтось не знає, що це таке, то прочитайте наступний коментар. І зробіть висновок про «розумність» подібного пристосування...
Читайте також: Міністр освіти Естонії розповіла про особливості естонської шкільної системи
«Важливим нововведенням є розумне пристосування процедури переведення тестових балів з української мови і літератури для осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають(ли) повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, та мають кількість тестових балів, меншу за поріг «склав/не склав».
Для таких осіб буде встановлено адаптивний поріг (нижчий за звичайний), а всі тестові бали між адаптивним порогом і пороговим балом «склав/не склав», будуть переводитися в рейтингову оцінку «100 балів». Наприклад, якщо поріг «склав/не склав» ЗНО з української мови та літератури у 2019 році становитиме 23 бали, а адаптивний – 20 балів, то учасники, які здобували загальну середню освіту, наприклад, угорською мовою, й отримали 20, 21, 22, 23 тестових балів, отримають 100 балів на шкалі 100 – 200. Це дозволить таким особам брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти».
Читайте також: Сертифікація потрапила до рук таких виконавців, що скоро, за моїми прогнозами, стане схожою на сусідську євробляху, – Лікарчук
Ось таке «пристосування». Правда, не зовсім розумію до чого воно повинно пристосовуватися, якщо у нас в більшості випадків поріг «склав/не склав» встановлюється на межі вгадування, або ледь перевищує цю межу.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки