MENU

Урок світові: свобода для людини може й не мати значення

835 0

Агнешка Голланд, режисерка: "Сьогодні багато росіян розуміють, що за Сталіна вони, може, й не були щасливими, що не були багатими та, звичайно, не були вільними. Зате їм здається, що вони були об'єднаними й начебто в безпеці – немов у клітці зоопарку. Це викликає в них ностальгію. І це серйозний урок для всього світу, який показує, що свобода для людини може й не мати значення".

Читайте також: Забутий Голодомор. Як Сталін заморив голодом чотири мільйони українців у ході жахливого марксистського експеримента – Daily Мail

На Берлінале представили фільм "Пан Джонс" польської режисерки Агнешки Голланд. Через постать головного героя – амбітного британського журналіста Ґарета Джонса – стрічка розповідає про Голодомор у сталінському СРСР.

Читайте також: Великий успіх для України: п'ять зауваг щодо книжки Ен Еплбаум "Червоний голод"

Джонс прославився своїми гучними репортажами й інтерв'ю із Гітлером, а 1933 року під час поїздки до Радянського Союзу йому обманом вдалося прорватися в замордовані голодом українські села під Сталіно (Донецьком). Цей журналіст став першим, хто розказав про Голодомор в Україні.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ольга ЛЕНЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини