MENU

Псевдоюридична маячня зі смішними висновками: Росія порушила справу проти В'ятровича

2834 0

Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович прокоментував порушення проти нього кримінальної справи "про реабілітацію нацизму" Слідчим комітетом РФ

"Ні Володимир В’ятрович, ні політика національної пам’яті України, ні наша історія не є у сфері юрисдикції Росії, – наголосив очільник УІНП. – Тривалий час так було, й ви цим зловживали аж до здійснення злочинів проти людяності. Але, нагадаю, це минуло давно, як би не мріялося інакше". 

Читайте також: Новий підхід у роботі НАЗК: геть корупцію і... здоровий глузд

"Україна – суверенна держава, і якась псевдоюридична маячня Російської Федерації не поширюється на територію України й на мене як на її громадянина", – зазначив В'ятрович.

Історик зауважив, що з позицій історії так зване "слідство" дійшло "смішних висновків": "На відміну від цього комітету, я ретельно вивчав матеріали Нюрнбергського процесу, які, на жаль для "слідчих", ніколи не були видані в повному обсязі російською мовою". 

Читайте також: Переплутали Карасів: усе, що треба знати про санкції РФ. ФОТО

"Очевидно, не випадково, тому що саме в матеріалах Нюрнбергського процесу є документи, які свідчать про боротьбу Організації українських націоналістів проти нацизму, – нагадав дослідник. – Очевидно, що ці документи суперечать установкам радянської, а тепер – сучасної російської пропаганди про нібито колабораціонізм бандерівців. Саме тому ці документи ніколи не були опубліковані в Російській Федерації".

"Росія відтворює радянські міфи, пов’язані з Другою світовою війною, які не мають нічого спільного ані з рішеннями Нюрнбергського процесу, ані тим паче з об’єктивом баченням того, чим була Друга світова війна, – підбив підсумок В'ятрович. – Зокрема, і для українців".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини