MENU

Чому повідомлення про можливість "об'єднання" Бойка з Тимошенко – маніпуляція

4841 5

О, дуже показовий приклад того, про що я недавно писав.

Бойко на NewsOne сказав, що готовий до об’єднання з тими політичними силами, "кто будет с нами согласен, кто будет делать шаги для мира в стране, и тем, кто будет защищать экономические интересы".

Його запитали, чи можлива коаліція з партією Юлії Тимошенко, й він відповів: "Если будет посыл к миру, то да".

Читайте також: Україні загрожує запит на прихований колабораціонізм

І пішли заголовки: "Бойко заявив, що готовий до коаліції з Тимошенко", "Бойко оголосив, що може об’єднатися з Тимошенко", "Бойко готовий до об’єднання з Тимошенко".

Ні. Бойко на запитання, чи припускає він можливість об’єднання з Тимошенко, сказав, що припускає за певних умов, яких не конкретизував.

Що таке "посыл к миру"? У програмі Бойка йдеться про штуки типу автономії окупованої частини Донбасу та відмови від НАТО, яких Тимошенко в принципі не поділяє. Чи має він на увазі саме це? Тим паче, що далі він говорить про єдиний опозиційний фронт, тобто явно не припускає, що ОПЗЖ і Тимошенко будуть об’єднані у владі, себто парламентській більшості.

Читайте також: Слабке місце журналістських розслідувань, яке перешкоджає покаранню винних і системним змінам

Відповідь на запитання – це не заява й не оголошення. Вона на тягне за собою жодної відповідальності за сказане, й у цьому випадку вона нічого не варта без 1) уточнення, що за умови; 2) інформації про те, чи готова Тимошенко об’єднуватися з ОПЗЖ ціною тих поступок, які мав на увазі Бойко.

До речі, 2004 року Тимошенко на прес-конференції пожартувала, що готова одружитися з Ющенком, якщо це буде потрібно для перемоги.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Отар ДОВЖЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини