MENU

Шоста перемога "арабської весни"?

2732 0

Поки світові ЗМІ сконцентровані на проблемах "маршу" Хафтара на Тріполі, майбутньому Алжиру після усунення Бутефліки та "терористах" з іранського Корпусу вартових ісламської революції мійльйонні акції протесту паралізували Судан.

Режим президента Омара аль-Башира не може запропонувати своєму народові вже нічого, окрім терору спецслужби NISS та російських найманців, блокування соціальних мереж та енергетичних блекаутів. Країна живе в стані колапсу та ризикує стати "failed state".

Читайте також: Алжир: цивільний президент пішов, хай живе генералітет

Минуло вже понад 100 днів народної революції і схоже, що вона добігає логічного завершення. 6 квітня ц.р. сотні тисяч людей обсіли будівлю штаб-квартири Національної армії Судану на площі в 4 квадратних кілометри з вимогою фактично здійснити військовий переворот в ім'я демократії та порятунку Батьківщини від тенет диктатури, що триває 30 років. Суфії моляться за падіння диктатора та відновлення справедливого правління. Суданські феменістки закликають до гендерної революції та скасування середньовічних шаріатських практик, що до сих пір побутують в країні.

Читайте також: Отряды "Ливийской Национальной Армии" генерала-фельдмаршала Хафтара вторглись в окрестности ливийской столицы на северо-западе страны

Президент аль-Башир, якому загрожує трибунал від Міжнародного кримінального суду за геноцид в Дарфурі, що забрав 300000 людських життів, у лихоманці шукає собі прихисток за кордоном. В якості трьох столиць, які можуть його прийняти без репутаційних втрат для себе розглядаються Москва, Дамаск та Анкара.

Якщо аль-Башир піде, то це буде 6 режим, який відправила у небуття "арабська весна"... але не останній.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олександр МІШИН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини