MENU

Скільки отримують "професійні українці", які їздять до Москви на пропагандистські шоу до Скабєєвої

4150 0

Сьогодні я хочу розповісти вам про найгірших людей в Україні.

Я дуже погано ставлюся до тих, хто без поважних причин не прийшов на вибори, проявивши байдужість до країни. Але є в нас люди й набагато гірші.

Це "професійні українці", які їздять до Москви на пропагандистські шоу типу "60 минут". Де перед "російським паном" виконують там "тупих х-лів" або "українських політологів" за гроші, причому за гроші великі. Присядьте зручніше, я докладніше розповім.

Читайте також: Белая горячка на русТВ: президентские выборы в Украине – главная тема российского телевизора

Запрошення, яке днями надійшло до моєї знайомої в Києві (не буду писати її ім'я й професію) із шоу "60 минут", мало такий вигляд (не дослівно, за змістом): "Ви прилітаєте до нас з однією ночівлею. Готель, трансфер, харчування за наш рахунок. Винагорода за участь у програмі — 300 000 рублів готівкою".

Це більше 4,5 тисячі доларів. І це зовсім не жарт.

Знайома показала запрошення на екрані свого гаджета. Вона чесна людина, і, природно, відмовилася. Зате тепер ви можете уявити, скільки ці люди заробляють.

Читайте також: Пять тезисов о будущем Украины

Причому це мінімум. Тому що, коли ті самі люди вже в українському ефірі закликають "дати автономію народу Донбаса" або розповідають КГБшную казку, що "кримські татари мріють жити в Туреччині, відірвати Крим від України", це проходить за іншим тарифом.

За подібний стиль життя в пристойній компанії морду б'ють. У країні, де надійно працюють спецслужби, проводять розслідування за підозрою в державній зраді. Але так як у нас, нарешті, прийшов всім піс, єднання в любові, толерантності тощо, про це можна в добрій та розслабленій формі розповідати.

Що я й роблю. Насолоджуйтеся.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Айдер МУЖДАБАЕВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини