MENU

Бізнесмени не можуть бути депутатами

1142 44

Стаття 78 Конституції України: "Народні депутати України ... не можуть займатися ... підприємницькою діяльністю."

Бізнесмени не можуть бути президентами, депутатами, міністрами та чиновниками. Взагалі, вони не повинні пхатись у владу. В крайньому разі, для реєстрації кандидатами в ЦВК підприємці повинні надати довідку про те, що вони продали свій бізнес. ЦВК повинна виконувати свій обов'язок. Президент зобов'язаний забезпечити неухильне дотримання норм Конституції, у тому числі, про несумісність депутацтва та підприємництва.

Читайте також: Інших депутатів у нас не буде, годі навіть мріяти – брати Капранови

В Україні 28 років до влади приходять ті, які будують не те. Основна проблема України - зрощення бізнесу і влади, та використання влади як засобу збагачення. Без вирішення цієї проблеми всі інші проблеми вирішити неможливо. На основі зрощення бізнесу і влади сформована кланово-олігархічна система, яка формує правлячий клас. Президентів обирають олігархи, які є власниками політичних партій, фракцій у Верховній Раді та телевізійних каналів.

Читайте також: Як олігархи грабують Україну. Топ корупційних схем. ВІДЕО

Основна криза в Україні - інституційна. Без радикальної інституційної реформи всі інші реформи неможливі. Нам необхідні адекватні та потужні інституції, інакше відбуватиметься імітація реформ і узурпація влади. Україні вкрай потрібні структурні реформи, від яких страждають олігархи, тому вони проти. Для руйнації механізму зрощення бізнесу і влади необхідно сформувати середній клас як оплот демократії.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Володимир ЧЕРНЯК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини