MENU

Пізнавальне літо: 7 книжкових новинок для дітей

1420 0

Літо дитині потрібно для відпочинку й оздоровлення. І для цікавих книжок, звісно. Отже, українські видавці зробили все, аби забезпечити дітей пізнавальними книжками на усі канікули.

1. "100 кроків до науки", Ліза Джейн Гіллеспі. Нове видавництво починає дуже вдало! Перша книжка розповідає про найцікавіші факти з історії різних наук: від механіки до астрономії, від математики до медицини, від енергетики до матеріалознавства. Як науки стали такими якими ми їх знаємо сьогодні? Для цього їм довелося здолати великий шлях, який юний читач може вмістити у 100 кроків.

2. "Дивовижна наука", Роб Бітті, Сем Піт. Теорія без практики – мертва! Тому рятуйтесь, хто може, зараз діти будуть проводити аж 70 захоплюючих експериментів, використовуючи абсолютно звичайні предмети. Не варто, однак, хвилюватися передчасно.: інструкції написані настільки добре, що ваша родина тільки виграє від дослідницької діяльності дітей, які вивчатимуть властивості таких речовин, як вода, повітря, сіль, цукор, а також десятків інших, які легко знайти вдома. Адже до приходу мами можна зготувати обід у сонячній пічці. І ніхто не постраждає. Хіба що кілька смакових рецепторів. Але це не точно.

Читайте також: Як викликати дитячу книгозалежність?

3. "Лесеві історії. Експериментуй та дізнавайся", Юля Смаль. Авторка "Цікавої хімії" Юля Смаль знову пише про науку. Точніше, про її експериментальну складову. Юний герой книги – допитливий Лесик, – буде вчити дітей техніки безпеки і азів природничих наук. Туман у склянці та гумове яйце – це ж так цікаво! Тож, чому б вам не приєднатися до дітей на кухні, підлаштованій під лабораторію?

4. "Програмування для дітей. Створюй анімації за допомогою Скретч", Coder Kids. Скретч – доступна, зрозуміла та весела мова програмування, у багатьох школах на уроках інформатики у початкових класах викладачі знайомлять дітей з її основами. Ця книжка – чудовий посібник з програмування, який дозволить читачеві створювати анімації та відеоігри, дотримуючись чітких інструкцій.

5. "Фізика", Ларрі Ґонік. Це чергова книжка з серії "Наука в коміксах". Здавалось би – фізика, це така серйозна, складна штука за виключенням портрета розпатланого Ейнштейна з висолопленим язиком. Як можна вчити фізику в коміксах? Що там комічного? Виявляється, що цікаво і дотепно можна розповідати про будь-що, у тому числі про атоми, електрохвилі та силу тяжіння.

Читайте також: "Польові" дослідження, або Що читають у київському метро

6. "Велика книга про тіло", Мінна Лейсі. Книжка для тих, хто ще не дуже добре орієнтується в анатомії та фізіології. Проте, не будемо такими впевненими у своїх знаннях. Чи відомо вам, яка половина серця сильніша: ліва чи права? Скільки днів організм перетравлюватиме важку їжу? Через скільки місяців зародок у животику вагітної жінки уже позіхає, може рухати ніжками та чути звуки ззовні? Коли в нас кісточок більше, від народження чи у дорослому віці? Та скільки їх загалом? Отож бо, не знаєте! Сідаймо розглядати, читати, вивчати разом з малечею.

7. "Історіум", Джо Нельсон. Після "Ботанікуму" та "Анімаліуму" представляємо вашій увазі справжній паперовий музей історії. У ньому зберігаються 130 артефактів зі стародавніх цивілізацій. Усіх їх можна розглядати, вивчати, дізнаватись про історичні періоди та особливості культури певних народів. Заходьте сюди, щоб пізнати минуле у всій його величі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тетяна ГОРДІЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини