MENU

Віктор Медведчук своє отримає вже до кінця серпня

4697 5

Так само сподіваюся на те, що в Росії знайдеться патріот, який зупинить поступ Путіна до ядерного знищення планети Земля.

А це навіть добре, що лідер “русского міра” в Україні стане народним депутатом. Медведчук на собі відчує, що таке дія прямої демократії. При цьому жоден адвокат йому не допоможе, як не допоміг він сам свого часу політ- і просто в’язням.

Дію прямої демократії на собі відчув Нестор Шуфрич. Але в нього, на відміну від Медведчука, хоч нема ідеї, зате є характер. Медведчук же боягуз за своєю природою, як і його кум Путін. Тому Шуфрич уперто йшов на те, щоби йому знову розквасили обличчя, а перше боксування Медведчука може призвести до того, що той більше не з’явиться в стінах парламенту. Навіть введення посад приставів, чи як їх там назвуть, не розв’яже проблеми.

Читайте також: "Допоки Медведчук на свободі, до тих пір будуть живими ідеї "руського міра" в головах українців", – політолог

Сподіваюсь, що у новому складі Верховної Ради знайдеться бодай десяток порядних людей, які зупинять поступ Медведчука до узурпації влади й нав’язування Україні російського плану капітуляції. Мова навіть не про націоналістів, які в більшості своїй до парламенту не потраплять. Мова саме про відчуття справедливості.

За великим рахунком, Медведчук повинен сидіти. Навіть не за пропаганду в Україні ідей “русского міра”. Всі слова й дії Медведчука скеровані на знищення незалежності України. Але ж хто його посадить? Він же пам’ятник. Пам’ятник “русскому міру” в Україні.

Одна російська поетеса колись написала: “Добро должно быть с кулаками”. Я проти мордобою, але дію прямої демократії ніхто від народу, єдиного джерела влади, не відбирав.

Читайте також: Zik тепер належить Медведчуку. Журналісти масово звільняються з телеканалу

Так само сподіваюся на те, що в Росії знайдеться патріот, який зупинить поступ Путіна до ядерного знищення планети Земля. І нехай потім верещать ті, хто вважатиме це недемократичним. Демократичне все, що веде до нашого виживання. Це повинні затямити медведчуки й путіни.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

 

Анатолій ВЛАСЮК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини