MENU

Випускники яких вишів найпопулярніші серед роботодавців

2351 0

Напередодні вступної кампанії проаналізували попит на випускників тих чи інших вищих навчальних закладів з боку роботодавців та запити самих випускників. Дослідження провів рекрутингових проект hh.ua grc.

Аналізували ВНЗ, які 2018 року очолили консолідований рейтинг «Освіта.ua». До топу потрапили Львівський національний університет, «Львівська політехніка» та «Києво-Могилянська академія».

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. І.ФРАНКА

Згідно з аналізом бази резюме, більше половини пошукачів із дипломом ЛНУ проживають або працюють у Львові, а кожен п’ятий – мешканець Києва. 

Випускники ЛНУ найчастіше шукали роботу в ритейлі, адмініструванні, бухгалтерії, маркетингу та ІТ. 

Читайте також: Почему в Украине не нужна единая одежда для школы

Найбільш затребуваними випускники ЛНУ були серед роботодавців зі Львова та Києва. Розшукували, насамперед, юристів, спеціалістів ІТ-сфери, виробничої галузі, маркетологів та працівників готельно-ресторанного напряму. 

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ»

Випускники «Могилянки» проживають/працюють в основному в Києві (понад 80%).

Найбільш актуальними сферами для випускників цього ВНЗ виявилися маркетинг, ІТ, телекомунікації, медіа та мистецтво, бухгалтерія. Більше 10% випускників зазначали в резюме, що готові на позицію Топ-менеджера (безвідносно до конкретних профсфер).

Випускників цього вишу для закриття вакантних посад шукали, насамперед, роботодавці з Києва. Найбільш затребуваними були власники дипломів у галузі юриспруденції, маркетингу, ІТ та телекомунікацій, сфери науки та освіти.

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»

«Львівська політехніка» в досліджуваній трійці вишів є єдиним технічним закладом, і про це свідчить ТОП-5 профсфер, за якими в базі знайдено найбільшу кількість резюме від випускників. Вони готові спробувати свої сили на виробничих підприємствах, будівництві, ритейлі, ІТ та телекомунікаціях, бухгалтерії.

Читайте також: Науковець: Зниження значущості та цінності знань – це загальна тенденція у Європі

Всього фахівці з 70 міст України розмістили на порталі свої резюме, вказавши наявність диплома «Львівської політехніки». З них майже 80% зі Львова. 

Відповідно найбільше вакансій для випускників цього вишу розмістили роботодавці зі Львова. Особливою популярністю користуються спеціалісти з таких сфер: маркетинг, виробництво, ритейл, адміністрування, будівництво. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини