MENU

Із малої помилки Порошенка Зеленський робить іще більшу – журналістка

2347 9

Категорично проти пропозиції Зеленського видавати громадянство прискорено й усім, хто з Москви приїде. Цю помилку вже зробив Порошенко з деякими особами, коли замість прихистку поспішив надати громадянство. Нащо з малих помилок робити ще більші?

Якщо людина визначила й має довгострокові плани зміни країни проживання, то спершу нехай отримає прихисток, дозвіл на довгострокове проживання, поживе деякий час, вивчить мову й історію, тоді й буде подаватися на громадянство.

Тут радше треба не про спрощення, а про єдину для всіх процедуру говорити.

Читайте також: Зеленський досі ніяк не збагне самої сутності російсько-української війни

Загалом є потреба в реформуванні питань громадянства, його отримання й обмежень для людей із подвійним громадянством перебувати на державній службі. Потрібні іспити на громадянство, і щоб у цьому всі, хто приїздить, були рівні перед законом.

Зрозуміло, що в світі йде боротьба за робочу силу, й багато країн прагнуть залучити мігрантів. Але ніхто не дає громадянство просто так. Польща також має зацікавленість у мігрантах, але попитайте в людей, яка там серйозна процедура перевірки лояльності. Включно з питаннями політичного характеру на іспитах на отримання карти поляка, що ще аж ніяк не є громадянством.

А щодо саме російських мігрантів, то оцінка гетьмана Павла Скоропадського залишається актуальною як ніколи.

"Після приїзду людина мовчить, спить та їсть – це перша стадія. Друга – хвалить, каже що Україна – диво, й мова – милозвучна, і клімат – гарний, і Київ – красивий, й уряд – нормальний, одним словом, рай!

Читайте також: Зеленському треба ділитися владою. Інакше матиме проблеми

За деякий час він бачить когось із тих, хто приїхав раніше. Після цього починається третя фаза. Він ще веселий та люб'язний, але їхав з візником, і він поганий. І бруківка місцями неякісна. "Дозвольте, кажеш йому, ви згадайте, що в Совдепії було… Дякуйте Богу, що живі".

Після цього наступає четверта стадія. "Він вже гарно одягнений, ситий, рум'яний. "Знаєте ви, що скажу – ваша Україна – маячня… Треба творити єдину неподільну Росію, та й українців ніяких нема, все це вигадка німців".

Якось не хочу слухати від новоспечених громадян, що все українське – маячня. Мені достатньо й тієї ненависті до українського, що несуть деякі "слуги народи".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ольга ЛЕНЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини