MENU

Для чого потрібен репетитор дитині?

544 1

Освіта

Репетиторів наймають дітям вже з другого класу для того, аби ті встигали в школі з іноземної мови та математики.

Для чого потрібен репетитор дитині? З мого погляду, він попросту збільшує час, який дитина витрачає на засвоєння предмету.

Тобто, якщо взяти середньостатистичного учня радянської школи, роках у 70-х – 80-х, то при ретельному виконанні домашніх тренувальних вправ та запам’ятовуванні теорії, учень встигав на той бал, на який спроможний його мозок.

Сьогодні у нас дві ситуації. Одна з них – шалений темп запропонованих програм. Друга – потреба батьків у високих балах їх дітей. Спробувати зменшити швидкість, запропонованого для вивчення основ наук, темпу й подивитися на результат.

Читайте також: Вступна кампанія. Під час гри правила не змінюють?

Певно, що швидкість темпу можна зменшити, лишень прибравши програми предмети розмовного жанру а-ля ОБЖ+. У такому випадку залишаться наукомісткі предмети (у програму яких можна вписати й теми ОБЖ) та предмети художньо-естетичного напрямку. Можна прибрати й трудове навчання, оскільки за останні роки то зайва трата дитячого часу й батьківських грошей, та вкладання дітям в голови моделі поведінки, коли батьки або купують поробки, або роблять їх замість дітей.

Щодо старших класів. Три-чотири предмети на ЗНО, певно, що мотивують учнів не відвідувати інші шкільні заняття, займаючись із репетиторами. Але в цьому ховається інша проблема. Учні, які звикли працювати із нянькою-репетитором, та всього лишень над трьома – чотирма предметами, потрапивши до ВНЗ, де репетиторів немає, і предметів значно більше, вже на першому курсі, чи здатні будуть до самостійної роботи?

Читайте також: Практические шаги, которые помогут кардинально улучшить ситуацию в сфере высшего образования

Можливо, є раціональним запровадити іспит, у якому учні – випускники старшої школи, демонстрували б знання основних наукомістких предметів. За результатами цього іспиту вони отримували б документ про освіту та направлялися до обраних ВНЗ, якщо виграли конкурс.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Тетяна СЕРДЕЧНА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини