MENU

Партія Зеленського може втратити близько 30% електорату в Східній і Центральній Україні

1493 5

Зеленський

Податкова політика може підкосити рейтинг Зеленського. І це може статись скоро.

Падіння рейтингу Володимира Зеленського можливе починаючи з регіону з якого походить. І причиною цьому може стати політика підняття ренти для гірничо-металургійного комплексу. Варто знати що найбільша концентрація таких підприємств знаходиться саме в на Криворіжжі.

Законопроект 1210 вже набрав свого розголосу, особливо критики в експертному середовищі.

Читайте також: Зеленський поділився своїм баченням щастя для України та кожного її громадянина

Підняття ренти можепризвести до подорожчання металопрокату на внутрішньому ринку, тому що руда буде дорожче коштувати для виробників. А також до того, що руду буде просто невигідно добувати. І буде скорочено безліч людей з ГПК. Це в свою чергу, може призвести до втратиробочих місць.

Експерти що законопроект сирий і непідготовлений і його треба як мінімум потрібно обговорювати і вирішувати яким чином він повинен бути прийнятий. Розрахунок рентної ставки повинен враховувати індекс S & P GlobalPlatts IODEX.

Ціни на залізну руду значно перевищили $ 100 за тонну на початку цього року на тлі дефіциту світових поставок, досягнувши самого високого рівня за останні п'ять років. Потім вони різко впали, а останнім часом знову трохи піднімаються.

В розмовах з інвесторами, які вже працюють у вітчизняному ГПК, відчутно зростаєтривога, оскількипідвищення ренти тягне засобою підвищення цін на кінцеву продукцію. Тоді складно буде конкурувати з Росією та боротись за ринок Китаю куди українськіпідприємства продають метал.

Злі язики говорять, що начебто така політика виникла на основі конфлікту інтересів між двома крупнимиолігархами. Така практика відіб'є бажання у потенційних інвесторів, наприклад у того ж Black Iron, вкладати грошіу видобуток руди в Україні. Потрібно будувати зрозуміліподаткові правила гри для всіх. Так повелось, що кожна нова влада щоб отримати швидкі гроші підвищує податки в прибуткових секторах економіки.

Таку тактику мав уряд Яценюка через підвищення рентина видобуток нафти та газу приватними компаніями. Янукович мав свою тактику, там просто відбирали бізнеса.

Читайте також: Ліквідація ПДВ: змінюйся або помри

Якщо говорити про податкову політику в перспективіпідняття податків, тоді вона має бути не як шокова терапія, але це має бути діалог з бізнесом, щоб цей процеспройшов максимально безболісно. Податки мають плтатиусі, без вийнятку, але в цьому й суть якісно нової політики, коли вона не є безапеляційною, але відкритою до діалогу та готовою слухати тих, хто приносить релаьненаповнення бюджету країни.

Є всі підстави вважати, що якщо законопроект 1210 і 1209 приймуть без обговорення з бізнесом, то на місцевихвиборах Партія Зеленського може втратити близько 30% електорату в Східній і Центральній Україні.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Тарас СЕМЕНЮК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини