MENU

Президент має сам сказати, що цього не можна вибачити Кварталу і національному хору ім. Верьовки. Заради нації – Бистрицький

1177 19

Найстрашніше, що український хор, не замислюючись, піддався на цю цинічну провокацію

Не дивлюсь Квартал. Просто не моє. Друзі вказали на дурний спів. Дивлюсь. Хор Верьовки співає не "Ой, у лузі червона калина", і не "Розпрягайте, хлопці, коні", і зовсім не про "Реве та стогне Дніпр". Хор співає і підспівує гумору про підлий підпал хати сусідки. Дивлюсь і нарешті вірю, що це відбувається з нами. Після всього пережитого – від Небесної Сотні до героїв війни.

А говорять, і я сам повторюю, про електоральний Майдан 73%. Як продовження того Майдану, який мав дві яскраво визначені домінанти. Це проукраїнськість та проєвропейскість разом. Весь Майдан на сцені лунала Україна – наш гімн, наша пісня, українська молитва та мова. По периметру барикад обличчям на Печерськ палали прометеївські вогнища за європейській вибір.

Читайте також: Бабченко: Власть в Украине перешла к малороссам

Підпалювали негідну владу, щоби згоріла корупція. Не Україна. Корупція не догоріла. Обрали нових спасителів-пожежників з квартальних. Сьогодні замість допомагати відбудовувати знесене, Квартал науськує нас на підпал хати сусіда. За допомогою національного хору весело співає про підпал національної домівки.

Найстрашніше, що український хор, не замислюючись, піддався на цю цинічну провокацію. Глядачам в залі було також весело, адже їхня домівка буде підпалена лише завтра.

Невже за невеличкий гонорар національний голос здатний купитись на антинародну авантюру. Це узагальнений образ не думаючої патерналістської України. Украінці, – проспівали нам, – підпаліть свою хату. І нашу трагедію підкреслює дух музики.

Читайте також: "Горіла совість, палала": реакція соцмереж на жарт "95 кварталу" про Гонтареву

Можна згадувати відомі слова про "Не питай, по ком дзвонять колоколи, які дзвонять по тобі". "Не веселись, коли горить хата сусіда – це горить твоя хата". Наша спільна домівка.

Краще згадати пророче: Нації, як і жінці, не вибачається хвилина розгубленості, коли перший зустрічний авантюрист здатний здійснити над нею насилля.

Головний герой Кварталу, теперішній перший – Президент, має сам сказати, що цього не можна вибачити Кварталу і національному хору імені Верьовки. Заради нації.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Євген БИСТРИЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини