MENU

Борис Кушнірук: Азартні ігри і земля – бомби для рейтингу президента

394 0

Борис Кушнірук: Азартні ігри і земля – бомби для рейтингу президента

Борис Кушнірук, голова експертної ради Українського аналітичного центру, заявив виданню РБК-Україна, що, якщо президент Зеленський не зупинить легалізацію азартних ігор і впровадження ринку землі, його чекає катастрофічне падіння рейтингу до кінця цього року.

На його думку, це також може викликати народні хвилювання. Ці питання Кушнірук охарактеризував як "дві бомби, які рвонуть в будь-який момент".

Основою для висловлювання Кушнірука стали результати загальнонаціонального дослідження громадської думки, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, які продемонстрували зниження довіри до президента.

Результати показують, що основними причинами такого падіння стали впровадження ринку землі і спроба легалізації грального бізнесу.

З приводу продажу землі сільгосппризначення люди висловилися проти – 57,9%.

Що стосується азартних ігор, думки українців розділилися: за – 37,6%, але в більшості виявилися ті, хто проти – 49,3%.

Незважаючи на це, влада з ініціативи президента все одно намагаються прийняти відповідний закон.

Читайте також: Зеленський і Ко мають розуміти, що їхні "перемоги", зокрема й кадрові, будуть пірровими

"Виходячи з цього, не цілком зрозуміло, на що розраховує влада, особливо якщо врахувати, що в серпні 50,5% опитаних вважали, що Україна в цілому йде в правильному напрямку, то в листопаді – 35,9%, – зазначив Кушнірук. – За такий короткий термін це дуже велике падіння, і саме азартні ігри і ринок землі зіграли в цьому дуже істотну роль. Скажімо так: не намагайся влада пропхати такі непопулярні рішення, і результати опитування були б зовсім іншими".

На його думку, це свідчить про високий непрофесіоналізм людей, відповідальних за прийняття рішень.

Дії Зеленського, як ініціатора земельної реформи та легалізації азартних ігор, в серпні негативно оцінювали 3,5% українців, тепер показник зріс до 8,2%.

Нагадаємо, що недавнє опитування соціологічної групи "Рейтинг", присвячений виключно проблеми легалізації грального бізнесу, показав, що проти неї ще більше людей – 58%.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини