Дар'я Снігур вперше гратиме у півфіналі турніру ITF, призовий фонд – 100 тисяч доларів

280 0

Дар'я Снігур Дар'я Снігур – зліва

Українська тенісистка Дар’я Снігур вперше зіграє у півфіналі турніру Міжнародної федерації тенісу (ITF) з призовим фондом 100 тисяч доларів.

У чвертьфіналі змагань у Дубаї Снігур перемогла представницю Польщі Магдалену Френх 6:4, 6:4. Українці доводилося відіграватися по ходу обох сетів, пише Радіо Свобода.

У наступному раунді суперницею 17-річної Снігур буде 38-а ракетка світу і перший номер посіву у Дубаї француженка Крістіна Младенович.

У Дубаї Снігур здобула першу у кар’єрі перемогу на турнірі такого рівня, а також вперше переграла суперницю з першої сотні.

У липні Снігур перемогла на юніорському Вімблдоні, а у жовтні дійшла до фіналу Підсумкового турніру серед юніорів.