MENU

Правила поведінки та ділового етикету – основа успішної кар’єри, – Наталія Адаменко

1384 0

Дотримання правил поведінки та ділового етикету має стати основою під час побудови професійної кар’єри прес-секретаря, політика чи будь-якого іншого державного діяча.

«Хочу, щоб слухачі курсу – а це майбутні прес-секретарі, політики та державні діячі – щоб вони зрозуміли, що без правил поведінки і ділового етикету неможливо побудувати кар‘єру: ані свою, ані того, на кого ти працюєш. Це аксіома, і це не потрібно доводити», – сказала експерт з етикету та міжнародного протоколу Наталія Адаменко після завершення лекції, яку вона прочитала слухачам курсу «Школа прес-секретаря політика», що стартував у Києві за ініціативи ГО «Інститут свободи слова» та ВО «Платформа громадянських ініціатив».

Лектор зауважила, що під час курсу вона мала на меті пояснити слухачам правила поведінки та ділового етикету, навчити правильно сформувати перше враження, а також вказала на важливість дотримання базових елементів поведінки вихованої людини, як то чемність, ввічливість, пунктуальність, уважність тощо.

Читайте також: У Києві стартувала Школа прес-секретаря політика. ВІДЕО

«Етикет – це не техніка виконання, а те, що внутрішньо закладено в людині. Вона повинна спілкуватись з іншими культурно, чемно, щонайменше усміхатись, і навіть правильно тримати спину – а це не дрібниці, тому що дрібниць в діловому етикеті не існує», – зауважила Наталія Адаменко і додала, що підвищення голосу, суперечки та лайка є категорично недопустимими для будь-якої людини.

«Хочу, щоб майбутні політики, державні діячі і просто ділові люди пам’ятали про те, що іноді лише невербальними методами спілкування (знизування плечима чи холодний погляд) можна дати людині зрозуміти вашу позицію. Ключове, що ділова людина має бути помірковано консервативною: і в своєму образі, і в поведінці», – завершила вона.

Інтернет-видання UAINFO виступає ексклюзивним медіа-партнером Школи прес-секретаря політика та буде публікувати ексклюзивні інтерв'ю з лекторами та учасниками курсу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини