MENU

Якщо ви вважаєте, що культура не потрібна, то спробуйте побути в самоізоляції без музики, фільмів та книг – митець

307 1

Фінансування української культури

Якщо ви вважаєте, що в період карантину культура та мистецтво не потрібні, то спробуйте побути в самоізоляції без музики, фільмів, книг, красивих картинок, елементів інтер'єру, картин у вашому домі, будь-чого іншого, що створено з мистецьким підходом. Це до теми урізання фінансування сфери культури.

Нерозуміння важливості цієї галузі – це не питання нестачі грошей, а питання низького рівня виховання і культури тих людей, які ухвалюють такі рішення.

Саме культурні цінності дають поштовх до економічного розвитку, а не економія грошей на них. Саме країни, які підтримують мистецьку галузь у складні часи, мають шанс на стрімкий розвиток.

Читайте також: Що станеться з українським кіно: 4 руйнівні наслідки

Митець, художник, режисер, композитор не живиться сонячною енергією і теж потребує коштів і умов, які сприятимуть творенню чогось нового. Це не менш важлива робота. А часом значно енергозатратніша, аніж фізична праця.

Культура проїдання і фінансування шлункових інтересів ніколи не дозволить вирости. Вона призведе лише до потреби нового пошуку грошей для такого проїдання.

Читайте також: Спроба зекономити на культурі може стати остаточним вироком для цієї влади

Світом керують ідеї. І саме ідеї притягують в економіку значні вливання.

Наміри Міністерства фінансів урізати такі програми фінансування як Український культурний фонд, разюче контрастують на тлі, наприклад, Німеччини, яка збирається навпаки виділити 50 мільярдів євро для підтримки художників та представників інших творчих професій у цей складний період.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Богдан ГДАЛЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини