MENU

Україна не виділила кошти на підтримку своєї економіки в умовах пандемії, – екснардеп про зміни до Держбюджету-2020

700 0

Польща виділила на підтримку своєї економіки 46 млрд дол., Франція – 321 млрд дол., Німеччина – 802 млрд дол. Про 2,2 трильйони доларів, що виділені у США, краще навіть не згадувати. Україна виділила 0.

Про це екснардеп Ігор Котвицький написав на своїй сторінці у Facebook.

"На жаль, ухвалені сьогодні (13 квітня. - Ред.) Верховною Радою України зміни до бюджету не дуже схожі на план боротьби з коронавірусом та його наслідками. Це скоріше схоже на не дуже вдале латання дірок та врахування невідворотних негативних тенденцій в економіці" , – розповів він.

Читайте також: Зеленський заганяє місцеві громади в кут, – політолог про секвестр державного бюджету

"Доходи державного бюджету скорочено на 11% – до 975,8 млрд грн, витрати зросли на 7% – на (82,4 млрд) – до 1,266 млрд грн. При цьому надходження від зборів та податків скоротяться на 143 млрд грн, за рахунок зниження внутрішніх податків і ПДВ з імпорту. На фонд боротьби з епідемією виділено лише 64,67 млрд грн, замість 97 млрд, анонсованих Кабміном раніше. Але найгірше при всьому цьому те, що в змінах до бюджету взагалі не враховано боротьбу з економічними наслідками епідемії. Наприклад, сусідня Польща виділила на підтримку своєї економіки 46 млрд дол., Франція – 321 млрд дол., Німеччина 802 млрд дол. Про 2,2 трильйона доларів, що виділені у США, краще навіть не згадувати. Україна виділила 0", – акцентував екснардеп.

Читайте також: Кабмін озвучив прогноз на 2020 рік: жити стане важче

На думку екснардепа це означає чергові проблеми для України та її народу.

"Вітчизняна економіка перебуває в рецесії, що поглиблюється щомісяця. Епідемія та карантин завдають додаткового нищівного удару. Це статистика і факти. Натомість, у мене складається таке відчуття, що економічний блок Уряду просто відмовляється помічати та враховувати у своїй діяльності економічні проблеми. Але в цьому і полягає одне з його основних завдань – управляти економікою та забезпечувати її зростання. Україна перебуває у такому становищі, коли без системних зусиль держави економічну кризу не подолати. Але для цього потрібно усвідомити всю глибину проблем і запропонувати план чи стратегію їхнього вирішення. Це має зробити саме Уряд, а не експерти чи депутати", – підсумував Котвицький.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини