MENU

Newsweek: Людям доведеться триматися подалі один від одного до 2022 року

1966 0

Newsweek: Людям доведеться триматися подалі один від одного до 2022 року

Вчені допускають, що заходи соціального дистанціювання через коронавірус доведеться продовжити ще більш ніж на рік.

Дослідження Гарвардського університету виявило, що соціального дистанціювання доведеться дотримуватися до 2022 року для того, щоб сезонні спалахи коронавірусу не перевантажували системи охорони здоров'я.

Як пише Newsweek, вчені Медичної школи Т.Х. Чана в Гарвардському університеті проаналізували сценарії, при яких збільшення кількості хворих на COVID-19 людей може розбити можливості лікарень і відділень інтенсивної терапії в США. Аналіз також враховував різні умови, такі як поява короткострокового (на один рік) чи довгострокового імунітету у заражених людей. І як це вплине на майбутні спалахи хвороби.

Читайте також: New York Times: Вірусологи досі не знають, наскільки смертельний новий коронавірус

Вчені прогнозують, що зимовий спалах, який "вірогідно почнеться" після нинішнього весняного, буде "найбільш тяжким". Він потенційно може перевантажити медичну систему. Тож медики можуть втратити можливість належним чином лікувати заражених пацієнтів нової хвилі.

"За відсутності іншого втручання, ключовою оцінкою успіху соціального дистанціювання стало те, чи були критичні можливості системи охорони здоров'я придушені. Щоб уникнути цього, соціальне дистанціювання доведеться продовжити або запроваджувати з перервами до 2022 року", – йдеться в аналізі Гарвардської школи охорони здоров'я.

Читайте також: Newsweek: COVID-19 здатен витримувати високі температури

"Ми прогнозуємо, що майбутній рецидив спалаху SARS-CoV-2 в зимовий час, вірогідно, почнеться після першої важкої пандемічної хвилі. Додаткові заходи втручання включно з розширенням можливостей медичного догляду й ефективної терапії посилять успіх періодичного дистанціювання й пришвидшать набуття колективного імунітету.  Навіть у випадку очевидного знищення, нагляд за SARS-CoV-2 потрібно зберегти, оскільки спалах зараження буде можливим до 2024 року", – йдеться в звіті.

Вчені вказують на те, що досвід Китаю, Італії і США демонструє, що COVID-19 може вивести з ладу системи охорони здоров'я навіть тих країн, у яких не бракує ресурсів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

УНІАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини