MENU

Сьогодні – річниця самогубства Хвильового. Він першим вказав на яйце з Кощієвою смертю Москви

2063 0

3 травня була річниця смерти Джеймса Мейса, сьогодні, 13-го – річниця самогубства Хвильового. Добрий привід нагадати, як мало ми досі знаємо про них обох – і про те, що їх пов'язує (а в кінцевому підсумку, про себе самих).


Микола Хвильовий (1893 – 1933)

Читаймо цю книжку – "Комунізм і дилеми національного визволення: національний комунізм у Радянській Україні 1918–1933 рр.". Уважно, з олівчиком.

Читайте також: "Ваші мертві вибрали мене". Він першим запалив свічку, повернув нам пам'ять і назвав злочин злочином – на весь світ

І не забуваймо, що "решительное усиление борьбы против враждебной Коммунистической партии и советскому народу идеологии национал-коммунизма" й досі "является первоочередной задачей" для всіх, кого у глибині душі трясе й тіпає від "отрыва Украины от Союза ССР" (всі залапковані цитати – з листа "українського Суслова" В. Є. Маланчука до ЦК КПУ 1973 року, яким проголошено було курс на боротьбу з націонал-комунізмом).

Потім, в 1991-му, вони відмовились і від комунізму (хоч Марксового, хоч Ленінового зразка), із легкістю замінивши партсекретарів підконтрольними собі "батюшками", – аби лиш зберегти при владі ту незмінно-головну імперську структуру, на яку першим вказав пальцем Хвильовий як на яйце з Кощієвою смертю: ЧК (ГПУ-НКВД-МГБ-КГБ-ФСБ...). Сьогодні вони однаково розкручують своїх кишенькових "лівих" і кишенькових "правих", періодично влаштовуючи між ними "бої Пекале і Тиндале", щоб у вихорі зміни масок ніхто не розгледів, де насправді міститься "диявольський офіс"...

Читайте також: 81 рік по Кулішеві. Як розстрілювали наше Відродження. ФОТО

Такі книжки, як Мейсова, пишуться й видаються – для ясности колективного зору.

(А про решту читайте – в "Повісті про санаторійну зону" Миколи Хвильового: якраз ідеальне карантинове чтиво для умов "гібридної" війни...)

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Оксана ЗАБУЖКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини