MENU

Нардеп: Влада Зеленського є ворожою для українців і держави

1403 8

Влада Зеленського в історії залишиться як антиукраїнська. Головне, що вони не усвідомлюють – Україна є державою української політичної нації, і ця нація боротиметься за цю державу.

У чому помилка? У розумінні терміна "політична". Для українця термін "політична нація" означає об‘єднання людей українського, але не тільки етнічного походження навколо спільної мови, культури , релігійної традиції з повагою до свобод національних меншин. Для влади Зеленського – це продовження об‘єднання навколо колоніальної російської культури без будь-якої спроби українського відродження після століть колонізації.

Читайте також: Система починає сипатися на наших очах: Довженко-центр наздогнали дві горе-реформи "зевлади"

Для Зеленського нація об‘єднана лише територією. Але для кого ця територія? Український проєкт передбачає, що для українців, які тут можуть захистити національні потреби. Проєкт Зеленського відповіді не дає. Бо не скажеш же, що для олігархів або для влади. Мовляв, це наша територія, тому що "Техас мають грабувати техасці". Але ідеї влади Зеленського саме такі.

Для цієї влади "політична нація" об‘єднана навколо проросійського "начальства", яке може будувати економіку й культуру навколо звичної російської метрополії та частини українськомовних чомусь людей, та й російськомовних, яким дозволено жити на цій території для обслуговування цього "начальства". Тому Зеленський очевидно працює проти побудови української держави. Але неукраїнський проєкт на цій території не може бути демократичним.

Головне питання: ми захищаємо людей чи території; країну для людей чи для "начальства"? Де різниця? Країна для людей розробила б механізм розподілу земель між активними громадянами, створила би механізм підтримки цих громадян для використання землі як ресурсу відродження середнього класу. Олігархічна країна для "начальства" бачить ринок землі без людей і бачить головним досягненням – продаж землі великим латифундистам для збагачення.

Читайте також: Україна й українці опинилися в полоні небезпечного світу невеселих картинок

Із такими підходами поняття "нація" деформується від спільноти політично активних громадян, об‘єднаних спільною культурою, до пасивних заробітчан, об‘єднання яких є небезпечним. Такий собі Вавилон.

У цьому причина заяви Розумкова про необхідність переглянути закон про українську мову, у цьому причина тиску на Івана Козленка, тиску на Порошенка й ненависті до нього, бажання прийняти закон про можливість керувати державою з російським паспортом.

І кожен, хто працює на владу з такими поглядами, вочевидь допомагає реалізації цих поглядів. Бо влада Зеленського є ворожою для українців і держави, яка має бути збудована для їхнього захисту.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Микола КНЯЖИЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини