MENU

Гендиректор Довженко-центру спростував виправдання "ні в чому не винної" голови Держкіно. ДОКУМЕНТ

551 3


Марина Кудерчук

Друзі, колеги!

Щиро дякую за підтримку – вона безцінна! Не встигаю, на жаль, прочитати всі повідомлення та всім відповісти.

Поки що статус такий: поліція пішла, вилучивши документи у кримінальній справі, 3–4 червня йду на допит.

Активізувалося міністерство культури, держсекретар котрого запросив мене на зустріч піч час тривання обшуку, здивувався, що я не можу приїхати.

Моя позиція міністерству добре відома, цифри з ним погоджені багато місяців тому. Розмови тривали п'ять місяців, результат відомий.

У своїй заяві я виклав, кого вважаю винуватцем сутуації, що виникла в кіногалузі, яка не отримала ні копійки коштів із початку року.

Читайте також: Система починає сипатися на наших очах: Довженко-центр наздогнали дві горе-реформи "зевлади"

У коментар до заяви голови Держкіно Кудерчук "яка ні в чому не винна" й "усі питання до Мінкультури": нижче наводжу довідку про зменшення фінансування Центру, надіслану нею в Держказначейство без погодження цифр із Радою з підтримки кінематографії та Мінкультом.

Із нами, ясна річ, також цифра ця не погоджена, головбух Держкіно Богорська, знаючи, що я дзвоню їй у цьому питанні, слухавки не брала. Така от комунікація.

Читайте також: Довженко-центр зазнав руйнівного удару прицільною авіабомбою

Обшук із нашою учорашньою заявою я не пов'язую, хоча комунікацію держави та її правоохоронних органів із культурними інституціями у запропонований нині спосіб вважаю неприйнятною.

Як і всі заклади культури ми поновили роботу інституції із другим етапом пом'якшення карантину в понеділок, 25 травня, і готували необхідний пакет документів для поліції. Про карантинні обмеження, мені здається, і поліція, і СБУ могли прочитати в інтернеті.

Як публічна інституція, ми ведемо відкриту комунікацію із суспільством, наші контакти всім відомі, звіти з використання державних коштів ми оприлюднюємо відкрито на сайті.

Цікава деталь: один із учорашніх слідчих був у куртці Paul&Shark, слідчий, у якого я був на допиті в лютому – носив пальто Armani.

"Соупадєніє"?

Мені вони інкримінували "незаконне" нарахування надбавок і доплат до моєї зарплати в 4700 грн у 2016 році.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Іван КОЗЛЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини