MENU

Хабарі, корупція та ще більша "втеча розумних". До чого призведе відміна ЗНО

701 1

Хабарі, корупція та ще більша "втеча розумних". До чого призведе відміна ЗНО

Протягом години я отримав інформацію відразу з трьох незалежних джерел, що у високих владних структурах готуються документи про скасування ЗНО взагалі.

Інформація надійшла від людей, яких я давно знаю і яким довіряю, хоча поки що не підтверджена офіційно.

Менш за все я налаштований "розганяти паніку" - і надзвичайно сподіваюся, що це - лише чутки, можливо - спроба "перевірити реакцію суспільства".

Але якщо це правда, то це означає наступне....

... це означає, що, скориставшися ситуацією з пандемією, деякі поки що невідомі (але скоро точно стануть відомими) персонажі планують повернути до української освіти хабарі та корупцію під час вступних іспитів до закладів вищої освіти...

Читайте також: ЗНО скасовувати недоцільно і небезпечно

... це означає, що обдаровані діти з родин навіть середнього достатку втратять можливість лише за рахунок власного таланту і працездатності потрапити в омріяний університет, бо у них немає грошей на хабарі....

... це означає, що ми остаточно втрачаємо шанс на те, що українська вища освіта буде розвиватися і матиме шанс досягти світового рівня...

... це означає ще більшу "втечу розумних" до закордонних університетів.

Все це - абсолютно неприйнятно!

Читайте також: Лікарчук: Моральне задоволення батьків не варте тих зусиль, що їх вимушений затрачати випускник, щоб стати "медалістом"

Як громадянин, вчитель, журналіст, як освітній омбудсмен вважав і вважаю зовнішнє незалежне оцінювання найбільш надійним гарантом права на рівний доступ до вищої освіти.

Скасування ЗНО не можна допустити.

Лише громадянський спротив та ясно виражена позиція більшості суспільства: "Руки геть від ЗНО!" зможе захистити право української молоді на справедливий доступ до вищої освіти.

Закликаю всіх, хто за справедливість та неповернення корупції до вступних іспитів у заклади вищої освіти підтримати цей спротив.

Покажемо, що ми не будемо миритися із свавіллям та хабарництвом. Поширюй цей допис з хештегом #РукиГетьВідЗНО.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Сергій ГОРБАЧОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини