MENU

Гончарук: Відміна ЗНО – це черговий доказ повного відкату реформ

619 1

Гончарук: Відміна ЗНО – це черговий доказ повного відкату реформ

Спроби зірвати прозору вступну кампанію цього року — черговий доказ, що в України відбувається повний відкат реформ. Повертаємось в часи договорняків та кулуарних рішень, тепер і в освіті.

Тільки подивіться, яким чином приймаються рішення. За два дні до пробного ЗНО, уряд в п’ятницю ввечері його скасовує. Без попередження Українського центру оцінки якості освіти, які є безпосередніми організаторами тестування. Паралельно починаються розмови про скасування самого ЗНО. Це дуже тривожні сигнали.

Читайте також: Как реагировать на отмену пробного ЗНО, а потом, возможно, и основного ЗНО?

Відсутність незалежного тестування для учнів під час вступу до закладу вищої освіти — це про хабарі деканам та ректорам, які раніше за період вступної кампанії заробляли собі на «нові мерседеси». Впровадження ЗНО у 2008 році відірвало їх від цієї годівниці. Зараз, використовуючи коронавірусну пандемію, дехто намагається зірвати прозору вступну кампанію в інтересах окремих представників ректорської спільноти.

Це неприпустимо. Згортання реформи освіти — це про відсутність нормального майбутнього в українських дітей.

Читайте також: Омбудсмен попередив про можливе скасування ЗНО. Пробне ЗНО вже скасували

Кожного року ЗНО — це шанс для десятків тисяч дітей вступити в університети завдяки знанням та наполегливості, а не батьківській «підтримці». Це про рівні правила гри для всіх дітей та доступ до освіти, незалежно від соціального класу, прізвищ батьків та їх матеріального становища.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олексій ГОНЧАРУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини