MENU

Як потужно електорату наобіцяєш, так швидко рейтинг і втратиш – Лємєнов

519 4

Володимир Зеленський

Останнім часом намагаюсь відійти від надто суб’єктивного ставлення до керівництва держави і зважати на комплекс факторів, які впливають на ухвалення рішень.

Зрештою, Зеленський чесно переміг на виборах і має повне право реалізувати свій порядок денний. Проте деякі кроки здаються серйозними промахами. Занадто високі очікування рік тому конвертувались у неспроможність перестрибнути «олімпійську» планку реформ. А жердина у вигляді невеликої когорти професіоналів зламана в ході апаратних воєн.

Дещо забуксувало, дещо відверто провалюється. І проблема не стільки в Зеленському, як в нерозумінні базових речей - наприклад, можна було намагатись знайти серед довірених найбільш фахового. А не просто призначити людину з вулиці тільки через те, що вона «супроводжувала під час передвиборчої кампанії» Володимира Олександровича. Так, до слова, сталось з Офісом Генпрокурора. Мало хто про те скаже, але там все летить в тартарари. Прізвище проблеми Ви чудово розумієте. І це позначається, звісно не одразу, на рейтингу Гаранта Конституції.

Читайте також: На прошлогодних парламентских выборах победил политический феномен Зеленского, а не партия "Слуга народа" – Фесенко

Чи залишити на посаді вічного міністра, що антирейтингом може легко помірятись з екс-президентом. Що в результаті? Антирейтинг впливового міністра переноситься і на нинішнього Главу Держави. Таких прикладів можу навести достатньо.

Безумовно, є окремі позитивні речі. Наприклад, децентралізація. Але комунікація цього надто слабка. Або «виїжджати» на обмінах полоненими за участю Єрмака-Козака - так довго не вийде. На жаль, «притирається око» в людей. Ще більш дивно, коли умовний «губернатор провінції» нашого геополітичного ворога зневажливо диктує поведінку Зеленському. Для мене немає різниці яке прізвище в Гаранта, коли це посягання на інститут президентства загалом. І в цей же час, сам Зеленський ледве вимовляє слова «російський», «Росія», «найманці»...

Отже, ситуація невтішна: діями Зеленського задоволені лише 37% опитаних, 59% – дають протилежні оцінки. Нагадую, рік тому спостерігалась захмарна підтримка в боротьбі з Порошенком - 73% на 24%.

Читайте також: "Слуга народа" будет выдвигать "Юзика" в мэры Кривого Рога?

Рейтинг буде танути. Результат потрібно демонструвати не на словах. Лавки запасних обнулились. Ті, хто міг, звільнені. Вони програли апаратну війну, але насправді від цього програв сам Зеленський. І допоки «близькість до тіла» перемагатиме фаховість, до тих пір результати отримуватимуться надто повільно. А обіцяли людям швидко, фундаментально і надовго. Як потужно електорату наобіцяєш, так швидко рейтинг і втратиш. На жаль, це реалії політики.

Закидати багном не бачу сенсу. Від його дій залежить доля держави. І дуже б хотілося побачити позитивні зрушення і, як наслідок, стабільний рейтинг.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Олександр ЛЄМЄНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини